Mężczyzna z Florydy podzielił się zdjęciem formacji chmur, która jego zdaniem przypomina strażaka idącego w kierunku anioła. Sytuacja miała miejsce 18 lat po zamachach z 11 września. Matt Snow jechał do pracy w środę rano, kiedy zobaczył niesamowity obraz na niebie.

Ujęcie Snowa wykonane z perspektywy mglistego krajobrazu o wschodzie słońca przedstawia dwie postacie: jedną skrzydlatą po lewej stronie i większą, która według niektórych wygląda jak osoba w ubrana w mundur, trzymająca w dłoniach sprzęt strażacki.

Matt Snow napisał na Facebooku: „Czy to nie wygląda na strażaka biegnącego z wężem i anioła wraz ze słońcem idealnie za nim?”. Mężczyzna dodał do posta hashtagi „Nigdy nie zapomnimy” i „Dzień patrioty” podpisał zdjęcie: „Może dlatego, że dzisiaj jest 11 września, ale to jest formacja chmur, którą widziałem jadąc dzisiaj do pracy”.

Post w mediach społecznościowych otrzymał setki udostępnień, odkąd trafił do Internetu tego ranka, a komentatorzy nazwali go „niewiarygodnym”, „niesamowitym”, „zapierającym dech w piersiach”. Został udostępniony setki razy, odkąd różne osoby opublikowały go online.

To coś niesamowitego!

„Wierzę, że to jedna z niesamowitych metod Boga na to, aby opowiedzieć o wszystkich odważnych ludziach, którzy zginęli tego dnia. Wiemy, że są spokojni w Jego ramionach” - napisała pod zdjęciem Peggy Nowacki.

Jeden z użytkowników Facebooka powiedział, że widział nawet podobieństwo do dymu w formacji chmur.

Spośród 2977 ofiar z 11 września 2001 roku 412 to ratownicy, którzy odpowiedzieli na ataki w World Trade Center. Wśród pracowników, którzy zginęli w 2001 roku, było 343 strażaków.

Snow - który jest nauczycielem w Oakleaf - powiedział później Fox 35, że regularnie jedzie do pracy, ale tego dnia zobaczył coś niesamowitego i zdał sobie sprawę, co stało się tego dnia.

„Nie mogłem uwierzyć w to, co właśnie zobaczyłem” - powiedział. „Moja żona i ja jesteśmy nauczycielami i każdego ranka jedziemy tą drogą z naszymi dziećmi. Akurat tego dnia ukazał mi się taki widok!”.

fot. Facebook

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE