Jak podaje "Super Express", Marta Kaczyńska nadepnęła na przysłowiowy odcisk wielu politykom prawicy popierając nowelizację ustawy dotyczącej ochrony praw zwierząt. Co z tego wyniknie?

Co się kryje za dziwnym zachowaniem polityków prawicy

Jak Powszechnie wiadomo, córka tragicznie zmarłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego Marta Kaczyńska, od zawsze stroniła od sceny politycznej. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego zajmowała się dotychczas pracą zawodową, oraz dziećmi.

Jak się okazuje, chcąc wesprzeć swojego stryja, dokonała spektakularnego wejścia na scenę polityczną.


Facebook/Marta Kaczyńska

Jak donoszą media, Marta Kaczyńska popierając nowelizację ustawy dotyczącej ochrony praw zwierząt wdała się spór polityczny, którego efektem mogą być przedterminowe wybory parlamentarne.


Facebook/Marta Kaczyńska

Co obejmuje PIĄTKA DLA ZWIERZĄT

* Humanitarne traktowanie.
* Kontrola społeczna ochrony zwierząt.
* Precyzyjne prawo. Większa ochrona.
* Bezpieczne Schroniska.
* Koniec z łańcuchami.


Facebook/Marta Kaczyńska

Niestety nie wiadomo, co kryje się za dziwacznym zachowaniem polityków, oraz za ewentualnością przedwczesnych wyborów parlamentarnych. Może zdarzyć się tak, że wizja Krzysztofa Jackowskiego o oddaniu przez Prawo i Sprawiedliwość władzy, właśnie zaczyna się spełniać.

Jak stwierdziła Marta Kaczyńska popierając decyzję stryja, "reforma przepisów dotyczących zwierząt jest ze wszech miar uzasadniona".

Dość szerokie zmiany w ustawie są tak naprawdę jej kontynuacją, oraz merytorycznym uporządkowaniem. Miejmy nadzieję, że kontrowersje powstałe wokół projektu dobiegną niebawem.


YouTube/Telewizja Republika

Co sądzicie o tym zamieszaniu?

O tym się mówi: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić

Zerknij: Zaginął bez śladu, zostały po nim tylko buty i telefon. Bliscy młodego mężczyzny apelują do każdego, kto jest w stanie pomóc