Kiedy przyszła mama Natalie Halson była w 22-tygodniu ciąży, powiedziano jej, że jej dziecko będzie miało rozszczep kręgosłupa - kiedy rdzeń kręgowy dziecka nie rozwija się prawidłowo w macicy, powodując przerwę w kręgosłupie.

Zaufać podszeptom serca

29-latka z Manchesteru powiedziała, że ​​lekarze wielokrotnie ostrzegali, że jej nienarodzone dziecko będzie miało złą jakość życia i nadal będzie oferować możliwość aborcji. Ale Natalie, asystentka radiologa powiedziała, że ​​postanowiła zaufać swojemu instynktowi i kontynuować ciążę - szczęśliwie witając córkę Mirabelle na świecie.

Mirabelle musiała przejść operację zaraz po urodzeniu, ale teraz jest szczęśliwa i zdrowa. Natalie cieszy się, że nie skorzystała z żadnej rady, ponieważ Mirabelle jest teraz jej „cudownym dzieckiem”.

YT

„To było tak natarczywe, nawet po tym, jak wielokrotnie mówiłam „nie”, ale propozycja przerwania ciąży na kilka tygodni przed jej urodzeniem, naprawdę mnie zdenerwowała” - powiedziała Natalie. - W tamtym momencie była porządną małą osobą. To było okropne myśleć, że chcą, żebym się jej pozbyła. „Proponowano mi aborcję na każdej wizycie, jaką miałam, aż do dnia jej narodzin - w sumie około 10 razy. - Ale tak się cieszę, że odmówiłam".

Natalie wyjaśniła, że ​​gdy tylko dowiedziała się o diagnozie, przeprowadziła mnóstwo badań nad chorobą, aby sprawdzić dostępne opcje. Operacja płodu - operacja wykonywana jeszcze w łonie matki - została wykluczona ze względu na charakter zmiany na kręgosłupie Mirabelki. Natalie walczyła o przeniesienie na Great Ormond Street w Londynie, gdzie ma swoją siedzibę wiodący światowy specjalista od rozszczepu kręgosłupa, dr Jan Deprest, do drugiej opinii.

YT

Kiedy urodziła się Mirabelle, została zabrana do szpitala dziecięcego Alder Hey w Liverpoolu. „To było naprawdę okropne, nie móc jej zobaczyć po urodzeniu, zwłaszcza po tym, jak tak ciężko o nią walczyłam, ale wiedzieliśmy, że jest w najlepszych rękach” - powiedziała Natalie.

Co sądzicie o uporczywym namawianiu do zabicia dziecka?

O tym się mówi: Smutne wieści płyną z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Odeszła wielka Polka

Zerknij: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany