Przewidziała niesamowite zdarzenia w życiu młodej prawniczki.

O Kindze Dudzie w ostatnich dniach znów zrobiło się bardzo głośno za sprawą nowej funkcji, jaką objęła w Kancelarii Prezydenta – została powołana na stanowisko doradcy społecznego własnego ojca.

KP przekonuje jednak, że jej stanowisko będzie jedynie tytularne, a ona sama nie otrzyma za swoją pracę wynagrodzenia, ani żadnych przywilejów.

Stanowisko polityków jest podzielone – Bronisław Komorowski zganił Andrzeja Dudę za taką decyzję, natomiast Aleksander Kwaśniewski jest za podobnymi rozwiązaniami. Tak czy siak, Kinga Duda znów znalazła się na świeczniku.

Na temat przyszłości córki prezydenta postanowiła wypowiedzieć się znana wróżka. Jakie przyszłe zdarzenia przewidziała w życiu Kingi Dudy?

Przyszłość Kingi Dudy jest już znana. O tym, co wydarzy się w życiu córki prezydenta wypowiedziała się znana wróżka!

Ten rok dla Kingi Dudy nie był łatwy – skończyła z wyróżnieniem studia prawnicze i zakwalifikowała się na prestiżowy staż do londyńskiej kancelarii.

Niedawno wróciła jednak do Polski, mimo tego, że otrzymała intratną propozycję z Wielkiej Brytanii. Ostatnio jej ojciec, prezydent Andrzej Duda zaproponował jej objęcie stanowiska doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenta.

Co jeszcze wydarzy się w życiu młodej prawniczki? Na ten temat wypowiedziała się znana wróżka, Cesaria, której przepowiednię można znaleźć na portalu „Super Express”, cytowaną przez Pikio.

Okazuje się, że nowa funkcja w życiu Kingi Dudy ma być bardzo ważna i kluczowa dla jej przyszłości.

– Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi – przewiduje w niesamowitym słowach wróżka Cesaria.

Czy to się sprawdzi? Dowiemy się za kilka lat!

fot. YouTube

Jak informował portal „Życie”: KRYSTYNA PAWŁOWICZ WŁAŚNIE UJAWNIŁA SKRYWANY PRZEZ LATA TALENT. NIKT PRĘDZEJ O TYM NIE WIEDZIAŁ, INTERNAUCI SĄ POD DUŻYM WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: PEWIEN OPUSZCZONY DOM NA WSI SKRYWAŁ W SOBIE TAJEMNICĘ, O KTÓREJ NIKT NIE WIEDZIAŁ. PODCZAS REMONTU ZALEZIONO TAM PRZEDMIOTY WARTE KROCIE

Portal „Życie” pisał również: ZADZIWIAJĄCE WYDARZENIE W LESIE. PEWIEN MĘŻCZYZNA WYBRAŁ SIĘ NA GRZYBY, LECZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE JEGO WYJAZD SKOŃCZY SIĘ TAK ŹLE