To już oficjalnie potwierdzona informacja! Już niebawem rozpocznie się całkiem nowe reality show, w którym udział będą brać Majdanowie! Internauci mają mieszane uczucia – jedni nie mogą się doczekać, inni zaś wręcz przeciwnie, prześmiewczo mówią o tym pomyśle.

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media – przede wszystkim ze względu na fakt, iż kobieta ma już 41 lat, zatem fani pary obawiali się, czy wszystko będzie przebiegać prawidłowo.

Jak się okazało, ciąża przebiegła pomyślnie, a niedawno na świecie pojawił się pierwszy syn pary – Henryk.

Małgorzata Rozenek – Majdan nieustannie zaskakuje!

Przez całą ciąże kobieta zaskakiwała nienagannym wyglądem, tuż po porodzie ogromną energią do życia, a zaledwie dwa tygodnie po porodzie powróciła do pracy na planie „Projekt Lady”. Teraz ponownie zaskakuje!

Tym razem chodzi o reality show, które ma być odwzorowaniem programu sióstr Kardashian!

- Przygotowujemy coś o roboczym tytule “Cały ten Majdan”. Jesteśmy w rzeczywistości, że wszystko się zmienia i wszystko zależy od tego, co pandemicznie się wydarzy” – powiedziała w jednym z udzielonych wywiadów Rozenek – Majdan.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LEGENDARNY MUZYK WYSZEDŁ ZWYCIĘSKO Z ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. WŁODZIMIERZ KORCZ ZDRADZIŁ, JAK SIĘ CZUJE I JAK MOCNO PRZEŻYŁ SAMĄ CHOROBĘ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU