Szczere słowa Magdaleny Środy o córce prezydenta Andrzeja Dudy. Kobieta nie oszczędzała w słowach! Internauci są zaskoczeni, że w tak dosadny sposób wypowiedziała się o Kindze Dudzie! Co takiego powiedziała? W sieci panuje istna burza!

Magdalena Środa jest polską filozofką, publicystką, feministką pełniącą funkcję profesora nadzwyczajnego na Uniwersytecie Warszawskim.

Po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce w polskiej polityce kobieta przerwała milczenie i w dosadny sposób wypowiedziała się o córce Andrzeja Dudy.

Padły mocne słowa!

Magdalena Środa poruszyła gorący ostatnio temat – fakt zostania doradczynią prezydenta przez jego własną córkę, Kingę Dudę.

Zdaniem kobiety córka Andrzeja Dudy próbuje zrobić karierę dzięki rodzicom, co nie jest dobrym wyjściem w państwie demokratycznym.

- Ktoś po zagranicznych studiach powinien wiedzieć, co to jest nepotyzm, jak również to, że nie robi się kariery (w demokratycznym państwie) dzięki rodzicom. To przywilej państw monarchistycznych i autorytarnych. - powiedziała Magdalena Środa.

Dodała także, że doradcą prezydenta może być tylko i wyłącznie osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, a jego córka z całą pewnością takich nie posiada.

- Osoby bliskie mogą być dobrymi doradcami w sferze prywatnej, natomiast w sferze publicznej doradcami powinny być osoby o udokumentowanym dorobku w zakresie określonych kompetencji.- dodała kobieta.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU