Najnowsze informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Chodzi o księżną Dianę Spencer – zrobiła coś, o czym nie wiedział nikt! Internauci są zaskoczeni! Nikt się tego nie spodziewał i nie podejrzewał!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Księżna Diana „chodziła własnymi ścieżkami” pokazując, że tytuł książęcy nie oznacza ciągłej powagi i elegancji. Ostatnio światło dzienne ujrzały całkiem inne informacje, o których nikt nie wiedział! Zobacz koniecznie, jakie! Internauci są mocno zaskoczeni!

Księżna Diana rozbiła butelkę o głowę swojego męża?!

Tak, to prawda! W roku 1986 Diana wraz ze swoim mężem Karolem pojawili się na planie filmowym. W pewnym momencie zainteresowali się rekwizytami używanymi w filmie – jednym z nich była butelka wyglądająca na szklaną, lecz w rzeczywistości była zrobiona z syntetycznego cukru!

Księżna Diana, po namowach reżyserów, postanowiła więc rozbić ją na głowie swojego męża, Karola – efekt był przekomiczny!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU