Barbara Kurdej – Szatan, która jest w stanie błogosławionym ostatnio zaczęła ochoczo pokazywać całą wyprawkę, jaką posiada na przywitanie swojego dziecka, Henryka. Fani kobiety wręcz nie mogą się już doczekać, aby móc zobaczyć dziecko!

Okazuje się, że Barbara Kurdej – Szatan nie do końca wie, do czego służą poszczególne elementy wyprawki dziecięcej!

Jak powszechnie wiadomo, Barbara Kurdej – Szatan należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Jej liczne występy w serialach, a także filmach pełnometrażowych sprawiły, że kobieta zyskała naprawdę duże grono fanów.

Po pojawieniu się w mediach informacji, że Barbara Kurdej – Szatan wraz z mężem spodziewają się potomka, w sieci wręcz zawrzało! Małżeństwo od tamtej pory stało się jeszcze większym obiektem zainteresowań, niż miało to miejsce do tej pory.

Barbara Kurdej – Szatan chętnie pokazuje wyprawkę

Sama aktorka także ochoczo dzieli się przygotowaniami do powitania synka pokazując fanom zakupione sprzęty, ubranka i inne elementy wyprawki dla malucha. Ostatnio nagrana relacja gwiazdy wzbudziła duże zainteresowanie.

Kobieta pokazywała na wideo zakupioną wyprawkę, lecz sama do końca nie wiedziała, co do czego służy!

- Mój mózg ciążowy już nie działa najlepiej. To jest chyba do fotelika do samochodu, żeby główka nie latała – powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w wideo w mediach społecznościowych.

Nic dziwnego, gdyż w dzisiejszych czasach dostępnych jest tyle sprzętów, że czasem można się pogubić!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU