Patrycja Sołtysik, żona jednego z najbardziej popularnych polskich dziennikarzy – Andrzeja Sołtysik ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się fanom wnętrzami ich mieszkania. Wow, internauci nie mogą się wręcz napatrzeć! Są prawdziwie zachwyceni!

Jak powszechnie wiadomo, Andrzej Sołtysik jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich prezenterów i dziennikarzy zarówno telewizyjnych, jak i radiowych.

Mężczyzna jest także uznanym filmoznawcą i byłym rzecznikiem prasowym telewizji TVN.

53 – letni mężczyzna w roku 2015 związał się z partnerką o 23 lata młodszą, co wywołało duże zamieszanie i mieszane uczucia pośród fanów i mediów w całym kraju.

30 – letnia dziś żona mężczyzny, Patrycja Sołtysik przez kilka lat małżeństwa zyskała miano celebrytki i jest bardzo rozpoznawalna w sieci, raz po raz zamieszczając na portalach społecznościowych fotografie ukazujące ich wspólne życie. Ostatnio gwiazda pochwaliła się wnętrzami ich domu! Koniecznie zobacz!

Internauci nie mogą napatrzeć się na te wnętrza!

Pośród wielu zamieszczonych w sieci zdjęć najbardziej rzuca się w oczy jasna i przestronna kuchnia. Internauci są zgodni w tym, że białe, marmurowe wnętrza są niezwykle eleganckie i stylowe.

Uwagę internautów przykuł także pokój ich syna, Stasia. Niewielki, lecz niezwykle urokliwy i klimatyczny pokoik wpadł fanom w oko. Znajdują się w nim drewniano – białe meble, a całość wygląda bardzo przytulnie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WIELKI JUBILEUSZ UWIELBIANEJ PRZEZ POLAKÓW „FAMILIADY”! POPULARNY TELETURNIEJ KOŃCZY 26 LAT, NA PRZESTRZENI CZASU POJAWIŁO SIĘ WIELE KULTOWYCH DZIŚ WPADEK

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN WRAZ Z MĘŻEM RADOSŁAWEM NIEDAWNO ŚWIĘTOWALI CZWARTĄ ROCZNICĘ ŚLUBU. FANI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAKIE PREZENTY SOBIE SPRAWILI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU