Anioły komunikują się z nami poprzez intuicyjne uczucia i specjalne sygnały.
Jeśli wątpisz w słuszność decyzji, zawsze możesz poprosić aniołów o potwierdzenie.

Znaki anioła pomagają nam czuć się z nimi związanymi, wzmacniają naszą intuicję i dają nam pewność, że możemy iść naprzód.

Ponadto anioły nieustannie dają nam znaki, zwłaszcza gdy chcą zwrócić naszą uwagę. Twoi aniołowie znają wszystkie twoje najskrytsze pragnienia, marzenia, prawdziwe uczucia, lęki, wady, zalety. Aniołowie znają prawdziwą naturę człowieka i duchowego stworzenia.
Kiedy anioły chcą cię ostrzec lub przypomnieć o czymś ważnym, wysyłają ci znaki.

Oto 5 znaków od aniołów, których nie należy ignorować:

1. Dzwonienie w uszach

Dzwonienie w uszach to bardzo powszechny sposób komunikowania się aniołów z ludźmi. Może to być znak wsparcia, który przypomina ci, że aniołowie są blisko i gotowi cię pocieszyć.

To także znak potwierdzenia; dzwonienie w uszach wskazuje, że twoje działania i myśli w tym czasie są prawidłowe i ważne. Jeśli poczujesz dzwonienie w uszach, wiedz, że anioły mówią ci, że jesteś na właściwej ścieżce.

2. Punkt 11

Liczby to uniwersalny język, którego aniołowie używają do komunikowania się z nami. Duplikowane numery to wiadomości, których znaczenie zależy od określonych numerów.

W szczególności liczba 11 ma wiele znaczeń, a anioły często wysyłają ją wielokrotnie, gdy chcą ci coś powiedzieć. 11 oznacza przebudzenie. Aniołowie wzywają cię do „przebudzenia się” albo w sensie duchowym, albo w tym sensie, że nadszedł czas, abyś uświadomił sobie prawdę, od której się odwracasz (na przykład, że związek się wyczerpał).

3. Pióra

Jeśli nagle znajdziesz pióro, to znak od anioła stróża: nie smuć się! Pocieszeniem jest, że wszystko będzie dobrze i nie jesteś sam. Nie walcz sam z problemem, poproś anioły o pomoc i wskazówki.

4. Jastrząb

Jastrząb jest symbolem intuicji. Anioły wysyłają jastrzębie na znak, że powinieneś podążać za swoim instynktem, bo intuicja cię nie zawodzi, nawet jeśli twój punkt widzenia różni się od większości. Jastrząb przypomina, że ​​prawdy nie można zignorować, w przeciwnym razie może to przerodzić się w problem w przyszłości.

5. Dziwne odczucia w splocie słonecznym

Czakra splotu słonecznego (znajdująca się 5 cm powyżej pępka) jest niezwykle wrażliwa na energię; dlatego intuicja jest nazywana „głosem wewnętrznym”. Anioły wysyłają uczucia w tym obszarze, aby ostrzec: coś jest nie tak!

Możesz odczuwać mdłości, napięcie lub nawet lekki dyskomfort. Nie ignoruj ​​tych uczuć — zwróć uwagę, kiedy się manifestują.

Na przykład, jeśli zaczynasz czuć się chory w obecności kogoś, jest to znak, że przynajmniej nie powinieneś być z nim sam.

Im lepiej nauczysz się rozpoznawać znaki aniołów, tym jaśniejsza będzie twoja intuicja. Jeśli nie rozumiesz znaku, poproś anioły o wyjaśnienie. Zawsze znajdą sposób, aby pokazać Ci to, co musisz zobaczyć, w sposób zrozumiały dla Ciebie.

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY