Kobieta, jak wszystkie matki, marzyła o udanym małżeństwie swojej córki, ale Swietłana zawiodła nadzieje matki i poznała Tarasa — zwykłego chłopca.

Z tego powodu Olga była przeciwko swojej pięknej Swietłanie poślubiającej Tarasa, ponieważ nie był jej godzien. Uważała, że może znaleźć dla siebie lepszego. Jednak córka była bardzo uparta i zawsze osiągała to, czego chciała, ten przypadek nie był wyjątkiem.

Taras i Swietłana mieszkali w małym domu z Olgą.

Minęło kilka tygodni i Olga zaczęła kochać swojego zięcia, ponieważ zdała sobie sprawę, że Taras jest bardzo dobrym młodym człowiekiem i kocha jej córkę całym sercem, ale jednego mu brakowało — zarabiał bardzo mało.

Minął rok takiego życia rodzinnego, a Taras po prostu ich zostawił, nawet niczego nie tłumaczył. Córka wyjaśniła matce, że Taras ją zdradził, a teraz była bardzo zmartwiona i chora z żalu.

Jednak Olga miała nadzieję, że jej córka rozpocznie nowe życie i znajdzie godnego męża, aby wiedziała, co może się stać.

Swietłana coraz częściej nie wracała do domu albo przychodziła pijana, mogła nawet bić matkę, bo coś jej się nie podobało. Dziewczyna wydawała się szalona — przepiła wszystkie pieniądze i nie chciała iść do pracy, a Olga martwiła się, co będzie dalej.

Trwało to 8 lat. Swietłana nie jest już tak piękna, jak kiedyś, a alkohol, inne złe nawyki nie zdobią kobiety, a wręcz przeciwnie, niszczą jej piękno. Olga próbowała namówić córkę, by opamiętała się i żyła normalnie, bez tych libacji i przygodnych mężczyzn, a w rezultacie…

Swietłana wyrzuciła matkę na ulicę! Wzięła klucze od Olgi i okrzykami i kpiącymi słowami wyrzuciła ją na ulicę o trzeciej w nocy.

Olga dziękowała Bogu, że jest lato i nie ma mrozu. Stara kobieta przez całą noc siedziała na ławce w pobliżu werandy, a rano postanowiła pójść do parku, gdzie nie wytrzymała i zaczęła gorzko płakać.

Młoda kobieta z dzieckiem w wózku podeszła do niej cicho i zapytała, co może zrobić, żeby pomóc. Olga nie wytrzymała i opowiedziała całą historię, która trwa od 8 lat.

Tatiana, ta młoda kobieta, uspokoiła Olgę i powiedziała, że ​​chętnie i gościnnie przyjmie kobietę w domu. Jak się okazało, Tatiana nigdy nie miała rodziców, wychowała się w internacie i dokładnie wiedziała, że warto mieć krewnych, a nawet Olga mogłaby jej pomóc przy maluchu.

Olga była tak zadowolona ze słów Tatiany, że od razu zgodziła się na ofertę, gdyż nie było innego wyjścia, ponieważ została bez grosza.

Dopiero, gdy starsza kobieta przekroczyła próg nowego domu, od razu rozpoznała męża Tatiany — był to Taras, były mąż jej córki Swietłany.

Wydawało jej się, że Taras wyrzuci ją ze swojego domu, ponieważ wiedział, że go nie lubi i jest przeciwna małżeństwu.

Jednak mężczyzna wręcz przeciwnie, chętnie przyjął kobietę, zaproponował natychmiastowe jedzenie, wzięcie prysznica, nawet rano nie opuściła mieszkania i zaproponował jej, że zostanie z nimi na zawsze.

Taras powiedział, że pochodzi z sierocińca, więc nie zna też swojej rodziny i Tatiany, więc to wielki zaszczyt i przyjemność mieć w domu Olgę, bo wciąż widział w niej matkę.

-Jeśli nie masz nic przeciwko zostaniu babcią mojego dziecka i moją mamą, z przyjemnością pomodlę się o Twoje zdrowie! - powiedział Taras do Olgi.

Taras powiedział również, że Swietłana nieustannie go zdradzała i to stale z innymi mężczyznami. Nie chciał tego znieść i zostawił ją.

Olga była tak szczęśliwa, że ​​płakała, ponieważ bardzo dużo rozumiała. Z wiekiem poznawała życie coraz bardziej.

Tak dzieje się w życiu. Zupełnie obcy stają się znacznie bliżsi niż ci, w których zainwestowałeś całe życie, siłę i marzenia.

I tak mieszkają we czworo: Tatiana, Taras, ich dziecko i babcia Olga. Swietłana nigdy nie spróbowała odnaleźć swojej matki.

Jak informował portal "Życie": KUBA WOJEWÓDZKI W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH O SYNU ZENKA MARTYNIUKA! SHOWMAN NIE MIAŁ SKRUPUŁÓW, POWIEDZIAŁ WPROST, CO O NIM MYŚLI

Przypomnij sobie: JAK CZUJE SIĘ JERZY STUHR PO PRZEBYTYM NIEDAWNO UDARZE? ZNANEGO AKTORA PO TRUDNYM CZASIE POKAZAŁ JEGO SYN, MACIEJ STUHR, ZDJĘCIA TRAFIŁY DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: TOMASZ STOCKINGER NARESZCIE WYZNAŁ PRAWDĘ, TO ZASKOCZYŁO WSZYSTKICH. JEGO OŚWIADCZENIE JEST ZDUMIEWAJĄCE, NIKOMU NIE PRZYSZŁOBY TO DO GŁOWY