Jak podaje "Super Express", Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube prowadząc audycję na żywo dzieli się swoimi wizjami w czasie rzeczywistym, albo opisuje swoje odczucia sprzed jakiegoś czasu. Widzowie zadają mu także pytania, na które jasnowidz na bieżąco odpowiada.

"Jaka będzie zima 2020/2021 roku?"

Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym filmie z audycji na żywo, pod koniec nagrania odpowiedział na to pytanie, które zapewne nurtuje wielu Polaków. Jaka będzie nadchodząca zima? Po chwili skupienia, jasnowidz z Człuchowa udzielił niepokojącej odpowiedzi szczególnie dla tych, których uwielbiają gryźć komary.

Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, że zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie.

Zima bez mrozów zawsze oznacza zwiększoną ilość wszelkich owadów i insektów, które nie wyginą pod wpływem minusowych temperatur. Z wizji Krzysztofa Jackowskiego wynika, że czeka nas znowu plaga komarów, kleszczy i much.

Nie złorzecz nikomu

Zanim jednak padły pytania, jasnowidz powiedział bardzo istotną rzecz, o której zapewne wielu z nas się przekonało na własnej skórze. Opisał on sposób, w jaki zachowuje się wysyłana przez nas zła energia, gdy życzymy komuś źle. Nikt złej energii nie przyjmuje, choć czasem, wysłana przez silną osobowość potrafi skomplikować drugiemu życie, jednak nie pozostaje ona przy kimś, kto nie przyjmuje jej. Wysłana i nie przejęta przez adresata, krąży sobie jakiś czas, a potem wraca do nadawcy i jest w stanie wyrządzić mu to, czego życzył komuś innemu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana