Chociaż przywieźliśmy prezenty, pieniądze. Szczególnie niezadowolona była jej matka (młodzi ludzie mieszkają z rodzicami synowej).

Bardzo mi przykro, bo jestem taką samą babcią, co ona. Moja synowa była niegrzeczna dla mojej córki, kiedy próbowała udzielić jej przydatnej rady. Córka ma troje dzieci, więc Oksana mogła jej słuchać. Jednak w odpowiedzi usłyszała, że ​​sama wie wszystko. Zwróciła też dużego misia, mówiąc, że jest bezużyteczny dla noworodka i dzieci mojej córki mogą go zabrać. Jednak dziecko dorośnie i czy oddają prezenty?

Zostaliśmy niecałą godzinę, nie zaproponowano nam nawet kawy. Syn nie ma prawa się nim rozporządzać, więc milczał. Płakałam całą drogę do domu. Nie spodziewałam się takiego przyjęcia ze strony dzieci.

Od tego czasu widzę wnuka tylko na zdjęciach przesłanych przez syna. Nikt nie oferuje przyjścia i obejrzenia dziecka, a my nie mamy odwagi. Nieustannie zapraszam ich nie tylko do odwiedzenia, ale i do przeżycia przynajmniej miesiąca, ale odmawiają. Poprosiłam swojego syna, żeby spotkał się z nami na ulicy, kiedy idą z dzieckiem na spacer. Powiedział, że "pozwól dziecku dorosnąć, a potem pójdziemy z nim".

Synowa już odstawiła dziecko od piersi i karmi sztucznym mlekiem, może dlatego nie chce, żebyśmy przyszli i ją potępili. Jednak już wszystko wiemy od naszego syna. Współczuję mojemu wnukowi, który jest pozbawiony mleka matki. Jednak nie zamierzam nic o tym mówić, żeby nie pogorszyć i tak już napiętej relacji.

Nie zdziwiłabym się zachowaniem Oksany, gdyby była taka przez cały czas. Jednak wcześniej normalnie komunikowaliśmy się z nią i jej rodzicami. Jednak po urodzeniu wnuka zostaliśmy zastąpieni. Nie mogliśmy ich urazić. Kiedy znajomi i przyjaciele pytają, jak się ma wnuk, nie wiem, co powiedzieć. Powiedzieć, że widziałam go tylko raz, to wstyd, a nie chcę kłamać. W końcu mają wszystko inaczej.

Matka zostawiła mi jednopokojowe mieszkanie. Obecnie je naprawiamy. Planowaliśmy sprzedać i podzielić się z dziećmi równymi pieniędzmi. A teraz mąż nawet nie chce o tym słyszeć. Nalega na wypożyczenie go po naprawie. Powiedział, że nie ma nadziei dla takich dzieci. Musisz sam pomyśleć o swojej starości.

Jak informował portal "Życie": PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie" pisał również: PEWIEN MĘŻCZYZNA ZROBIŁ ZAKUPY W JEDNYM Z POPULARNYCH SUPERMARKETÓW W POLSCE. PO OTWARCIU OPAKOWANIA Z MIĘSEM NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI