Małgorzata i Esmeralda Godlewskie to kontrowersyjne siostry, które przebojem wdarły się do świata internetu. Celebrytki lubią zaskakiwać i nie pozwalają internautom o sobie zapomnieć. Regularnie więc publikują nagrania na YouTube, wydają piosenki i wstawiają odważne zdjęcia.

Dwa lata temu po raz pierwszy w przedświątecznym okresie zaprezentowały własne wykonanie utworu „Pada śnieg”.

Odbiór nie należał do zbyt pozytywnych, jednak choć nie mówiono o nich dobrze – to mówiono w ogóle. Tym sposobem udało im się dostać szansę na dłuższą sławę, a sama piosenka stała się internetowym hitem.

View this post on Instagram

Be Brave, Be Bold, Be Beautiful, Be You. ✨✨✨🌹

A post shared by Esmeralda Godlewska (@esmeralda_godlewskaofficial) on

Esmeralda Godlewska dzieli się przepisem na sukces. Co takiego powiedziała?

Esmeralda Godlewska to prawdziwa bizneswoman. Celebrytka postanowiła porzucić prace pielęgniarki w szpitalu i otworzyć własną klinikę medycyny estetycznej. Można by rzec, ze jest ona prawdziwą twarzą swojej firmy. Trzeba przyznać, że na medycynie estetycznej zna się dobrze.

Odnosząca sukcesy zawodowe Godlewska postanowiła podzielić się na swoim Instagramie z innymi kobietami sekretem na sukces.

View this post on Instagram

Możesz się jutro rano obudzić i usłyszeć od swojego mężczyzny l, że Cię już nie kocha i, że odchodzi. Wiesz kto Cię nigdy nie opuści ? TWOJE WYKSZTAŁCENIE - PRACA I PIENIĄDZE! Nie stój w miejscu, masz jedno życie. To Twoje życie. Kształć się, Twojej wiedzy nikt Ci nie odbierze. ❤️ Jesteś warta wszystkiego co najlepsze! ❣️ Zapraszam na zabiegi do mojego salonu: @glamour_clinic_monikagodlewska 🌹 Sprawie abyś wyszła jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej pewna siebie ! Poświęcę Tobie czas nie tylko na zabiegi ale również na miłą, rozwijająca rozmowę 🌹 Zapraszam @glamour_clinic_monikagodlewska ❤️❤️❤️

A post shared by Esmeralda Godlewska (@esmeralda_godlewskaofficial) on

- Możesz się jutro rano obudzić i usłyszeć od swojego mężczyzny l, że Cię już nie kocha i, że odchodzi. Wiesz kto Cię nigdy nie opuści ? TWOJE WYKSZTAŁCENIE - PRACA I PIENIĄDZE! Nie stój w miejscu, masz jedno życie. To Twoje życie. Kształć się, Twojej wiedzy nikt Ci nie odbierze. ❤️ Jesteś warta wszystkiego co najlepsze! ❣️- napisała zaangażowana Esmeralda.

To też może cię zainteresować: Minęło ćwierć wieku od odejścia Bogusza Bilewskiego. O uwielbianym przez widzów Walusiu Kwiczole z "Janosika" opowiedziała Laura Łącz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maseczki będzie nosić jeszcze przez dwa kolejne lata? Ponura wizja Światowej Organizacji Zdrowia, Polacy nie będą z tego zadowoleni