Czasem przychodzą chwile, kiedy zbliżają się napięte terminy i nieuniknione jest pozostawanie w pracy do późnych godzin nocnych, aby zakończyć pracę.
Niestety, rozsądnie byłoby tego nie robić, jeśli masz słabe serce i wszyscy inni już udali się do domu.

Pewien niesamowity incydent przydarzył się kobiecie w jej miejscu pracy w Stanach Zjednoczonych. Musiała zostać sama w biurze, a wtedy zdarzyło się absolutnie niesamowite. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Film jest datowany na 5 stycznia 2017 roku i przedstawia kobietę pracującą przy biurku. Jednak, gdy wideo się rozkręca możemy zauważyć, że jedno krzesło za kobietą zaczyna się nagle poruszać bez niczyjej ingerencji – pracownica jest sama w pomieszczeniu.

Nagranie pokazuje, że krzesło nagle wysuwa się spod stołu, jakby ktoś je popychał.

fot. YouTube

Duch czy nadprzyrodzona zjawa? Kobieta pracuje na nadgodzinach, nagle „coś” zaczyna przesuwać krzesłem…

Jednak kobieta nie zdaje sobie sprawy, że krzesło samo się poruszyło. Film później pokazuje, jak pracownica rzuca krótkie spojrzenie przez swoje plecy, ale później kontynuuje pracę, jak gdyby nic się nie stało.

Odkąd wideo zostało przesłane do Internetu, wielu widzów spekulowało, że krzesło poruszyło się z powodu wiatru, ponieważ zdjęcia powieszone na tablicy nad biurkiem kobiety również się poruszają i to dość żywo.

Jednak nic nie może wyjaśnić tego, jak krzesło mogło przesunąć się w przeciwną stronę, tak, jak pokazuje to wideo. Z dużą pewnością można stwierdzić, że w pomieszczeniu przebywa duch lub inna nadprzyrodzona siła.

Niemniej jednak nie jest tak bardzo przerażające, jak to, co stało się później… Wideo lepiej nie oglądać nocą!

Jak informował portal "Życie": PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie" pisał również: PEWIEN MĘŻCZYZNA ZROBIŁ ZAKUPY W JEDNYM Z POPULARNYCH SUPERMARKETÓW W POLSCE. PO OTWARCIU OPAKOWANIA Z MIĘSEM NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI