Oliwia Bieniuk ma 17 lat. Nastoletnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka czasy nieczęsto rozmawia z dziennikarzami a tym bardziej na tematy związane z jej życiem prywatnym i rodzinnym. Ostatnio jednak postanowiła zrobić inaczej. Udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o mamie.

Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk opowiada o mamie. Serce pęka

Oliwia Bieniuk postanowiła ostatnio udzielić wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Dziennikarka pragnęła porozmawiać z młodą aktorką o jej najnowszym projekcie. W rozmowie zostały poruszone tematy związane z projektem filmowym a także jej rolą, która była wymagająca. Oliwia musiała wcielić się w kogoś, kto stracił bliską osobę, co czuła?

-Chociaż nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie. Musiałabym być wtedy sama ze sobą - powiedziała dziewczyna.

Anna Przybylska
Anna Przybylska
Anna Przybylska

- Choć wierzę w Boga, [...] nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie - wyznała Oliwia Bieniuk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”