Jednak był jeden niuans. Nie chodzi o złą organizację ceremonii ślubnej czy niedopuszczalne zachowanie któregokolwiek gościa. To, co wydarzyło się podczas tej ceremonii, doprowadziło wszystkich gości do łez.

Niestety taki jest los wielu rozwiedzionych rodzin, a ta historia nie jest jedyna w swoim rodzaju.

A decyzja, kogo wybrać — ojca czy ojczyma, który zastąpił biologicznego ojca — jest naprawdę trudnym dylematem. Przecież taka ceremonia jest oznaką miłości, wyrazem wdzięczności dla własnej córki.

Kiedy Brittany Bachmann myślała o swoim ślubie, nie przewidziała takiego zbiegu okoliczności. Jej ojciec, Todd, już prowadził ją do ołtarza, kiedy nagle odwrócił się, przerwał ceremonię i pobiegł do gości. Wtedy mężczyzna wziął za rękę swojego przyjaciela Todda — ojczyma panny młodej!

Ten gest wywarł tak wielkie wrażenie na wszystkich obecnych, że nikt nie mógł powstrzymać łez. Ojczym przyznał później, że był nieskończenie poruszony tym aktem.

Fotograf, który sfotografował wesele, postanowił podzielić się tą historią ze wszystkimi internautami. „Rodzina to ludzie, którzy są nam naprawdę bliscy” - napisał w komentarzu!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM