Jak podaje portal Pikio, uczniowie oraz nauczyciele jednej ze szkół przeżyli sceny, które wielu z nas może obserwować tylko w filmach akcji. Takich sensacyjnych wydarzeń chyba nikt się nie spodziewał!

Sensacyjne wydarzenie!

Wczoraj, 14 września na terenie jednej ze szkół w Nowej Soli miało miejsce lądowanie helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dodatkowo do szkoły przyjechała także karetka oraz straż pożarna. Jaki był powód tak zaawansowanej akcji służb?

Jak się okazuje, podczas prowadzonych zajęć jeden z uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli zasłabł. Nauczyciele od razu zadzwonili na pogotowie ratunkowe, jednak okazało się, że wszystkie karetki są obecnie zajęte i jedynym dostępnym środkiem transportu medycznego jest na ten moment helikopter.

Facebook: Nitki - ZSP nr 2

Wszystko skończyło się szczęśliwie!

- Wezwaliśmy pomoc. Od dyspozytora dowiedzieliśmy się, że wszystkie karetki są na wyjeździe i najszybciej będzie helikopter. A skoro helikopter, to trzeba było też zawiadomić straż pożarną, do zabezpieczenia miejsca lądowania. Na miejsce dojechała też karetka – powiedział Daniel Lesiewicz.

Mimo sytuacji, która z pozoru wyglądała bardzo groźnie, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a uczeń otrzymał pomoc. Jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Wyglądało groźnie, ale skończyło się na strachu. Służby ratownicze z pogotowiem lotniczym na czele na medal, potrzebujący pomocy zaopiekowany i bezpieczny. Dużo zdrowia i spokoju dla wszystkich – brzmi post opublikowany na facebookowym profilu szkoły.

Nie ulega wątpliwości, że zaistniała sytuacja wywołała niemałą sensację również wśród mieskzańców miasta. Niezbyt często zdarza się bowiem, aby helikopter lądował na terenie szkoły!

Wyglądało groźnie, ale skończyło się na strachu. Służby ratownicze z pogotowiem lotniczym na czele na medal👏🏆, potrzebujący pomocy zaopiekowany i bezpieczny. Dużo zdrowia i spokoju dla wszystkich😊

Posted by Nitki - ZSP nr 2 on Monday, September 14, 2020

Jak informował portal "Życie": JAROSŁAW KACZYŃSKI MA DOM O KTÓRYM MARZY NIEJEDNA OSOBA. SĄSIEDZI NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU

Przypomnij sobie: JAKA JEST PRAWDA NA TEMAT MAJĄTKU LECHA WAŁĘSY? OKAZUJE SIĘ, ŻE POLITYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ. KWOTA MOŻE ZASKOCZYĆ

Portal "Życie" pisał również: OGROMNA RADOŚĆ W RODZINIE ZNANEJ POLSKIEJ RESTAURATORKI. LARA GESSLER ROZPOCZĘŁA KOLEJNY WAŻNY ETAP W SWOIM ŻYCIU. MAMA JEST ZACHWYCONA