Jak podaje "WTV", uwielbiany przez widzów program "Nasz nowy dom" już niedługo będzie mieć konkurencję na antenie TVN. Czy faktycznie będzie to konkurencja?

Prawie 200 odcinków programu "Nasz nowy dom"

Czynienie dobra powinno iść w pakiecie wraz z innymi ludzkimi odruchami serca. Program, którego gospodynią jest rudowłosa Katarzyna Dowbor, sieje dobro na przysłowiowe lewo i prawo. Wielu widzów zgłasza się do niej po pomoc w wyremontowaniu domu lub mieszkania. Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą przyjeżdżają na miejsce, by ocenić sytuację i zdecydować o tym, czy wykonają remont, czy nie.

Niestety w większości przypadków warunki, w jakich mieszkają bohaterowie każdego z odcinków są katastrofalne i często zagrażają zdrowiu i życiu. Będący na życiowym zakręcie ludzie otrzymują wówczas pomoc i cały odcinek poświęcony jest na tłumaczenie ogromu zagrożenia, realnych możliwości modernizacji pomieszczeń, pokazanie przebiegu remontu, który często napotyka na przeszkody, aż w końcu mozna zobaczyć efekty końcowe i wielką radość mieszkańców wyremontowanego lokum.

To jest piękny przykład czynienia dobra i oferowania nowej jakości życia ludziom, którzy z różnych przyczyn pozbawieni zostali takich możliwości. Od 2013 roku Ekipa katarzyny Dowbor jeździ po całej Polsce, by dać ludziom nadzieję, oferować realną pomoc i pokazać, że życie może być łatwiejsze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę się doczekać ❤️❤️❤️ @tvn.pl #totalneremontyszelągowskiej

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Stacja TVN postanowiła iść w ślady Polsatu i storzyć program "Totalne remonty Szelągowskiej", którego gospodynią będzie Dorota Szelągowska. Gdy spojrzymy na twarze bohaterów odcinków "Naszego nowego domu", z przyjemnością spojrzymy na radosne twarze bohaterów odcinków "totalnych remontów". Nie powinno robić różnicy, czy ludzki dramat kończy się na Polsacie, czy TVN-ie.

Co o tym sądzicie? Będziecie śledzić obydwa programy?

O tym się mówi: Rodzice zostawiają testament swoim dzieciom. A ty? Matka płakała. Od zniewagi i emocjonalnego bólu zadawanego przez córkę

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia