Znany i lubiany gwiazdor disco polo nie ma dobrej passy. Ostatnio zdarza mu się poważny wypadek. Cała sytuacja miała miejsce na planie jego najnowszego teledysku. Kordian, czyli Wacław Cieślik pokazał swoich mediach społecznościowych zdjęcie z wydarzenia. Do zdjęcia załączył opis całego zdarzenia. Było naprawdę niebezpiecznie…

Kordian miał poważny wypadek

Gwiazdor disco polo nie ma dobrej passy. Muzyk ostatnio miał wypadek samochodowy, teraz znowu przydarzyło mu się coś okropnego. Cała sytuacja miała miejsce na planie jego najnowszego teledysku.

Tym razem Kordian uległ wypadkowi jadąc konno.

- obdarta ręka stłuczona stopa... Nie poddałem się pokazałem kto tu rządzi i udało się wszystko zrealizować tak jak to zaplanowałem a wszystko to dla Was. Już wkrótce premiera - zapowiedział discopolowiec.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”