Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Niegdyś słynąca z wydawania kolejnych ciekawych płyt oraz utworów artystka teraz częściej pojawia się na ściankach, bryluje w mediach społecznościowych oraz wygłasza swoje opinie w wywiadach.

Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura
Edyta Górniak screen Onet Kultura

Edyta Górniak o FAME MMA

Jak coraz częściej wypowiada się publicznie na temat swojego syna Allana. Okazuje się, że syn celebrytki wpadł ostatnio na genialny pomysł. Jego celem jest wystąpienie w popularnej amatorskiej gali Fame MMA. Co na to Edyta?

- Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać za to, że ma coś złamane - zdradziła w rozmowie z Faktem, Górniak.

Jak powiedziała wokalistka nie byłoby w stanie patrzeć na to, jak jej syn walczy w oktagonie.

- Nie wyobrażam sobie patrzeć, jak on się z kimś bije, bo to jest agresja – mówiła w rozmowie z tabloidem.

Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: SZCZERE WYZNANIE RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO W SPRAWIE USZKODZONEGO RUROCIĄGU PŁYNĄCEGO DO „CZAJKI”, PADŁY MOCNE SŁOWA. „SPRZĄTAM PO POPRZEDNIKACH”