Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta wcześniej pracowała jako nauczycielka, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą obecnie sprawdza się w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Jedną z najbardziej bulwersujących kwestii jest fakt, że… żona prezydenta Polski niemal nie odzywa się do Polaków. Co więcej, za swoje milczenie będzie inkasować – bagatela – 18 tysięcy złotych miesięcznie.

Agata Duda, Andrzej Duda/screen Youtube
Agata Duda, Andrzej Duda/screen Youtube

Agata Duda w końcu zasłużyła na gratulacje

Jak informuje Super Express, żona Andrzeja Dudy w końcu załatwiła sprawę, która spędzała jej sen z powiek. Teraz Agata Duda może odetchnąć z ulgą – ma już z głowy nieprzyjemny czas.

W ostatnim czasie Maja Sablewska zwracała uwagę na styl żony prezydenta, mówiąc, że jej ubrania są „zachowawcze”.

- Wydaje mi się, że Pierwszą Damę stać na więcej. Można byłoby dodać trochę pazura – podsumowała Sablewska kolejne stroje żony prezydenta Polski.

Jednak okazuje się, że Polacy oceniają jej gust nieco inaczej. W internetowej sondzie wypadła lepiej niż dobrze!

Większość osób, aż 61,5% osób, uważa, że „styl ubierania się pierwszej damy jest odpowiedni”. Zaledwie 38,5% osób sądzi, że mogłaby zmienić coś w swoich kreacjach.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: pomponik.pl
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: pomponik.pl
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: pomponik.pl

Tym razem nikt nie wstrzymał się od głosu.

Należy przemyśleć, czy aby na pewno „odpowiedni” znaczy to samo, co „bardzo dobry” (a, przypomnijmy, w sondzie nie pojawiło się więcej możliwości wyboru). Niemniej jednak – gratulacje. Polakom się podoba!

Przypomnij sobie o… RAFAŁ TRZASKOWSKI INTERWENIOWAŁ W JEDNYM Z KLUBÓW W WARSZAWIE. "MOJE MIASTO, WEŹCIE TROSZECZKĘ POD UWAGĘ". ZASKAKUJĄCE NAGRANIE

Jak informował portal Życie: LARA GESSLER NIE JEST JEDYNĄ CÓRKĄ ZNANEJ RESTAURATORKI? CELEBRYTKA POKAZAŁA KOLEJNYCH CZŁONKÓW SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… MIESZKAŃCY WARSZAWY PONOWNIE ZADECYDUJĄ O INWESTYCJI, JAKA POWSTANIE Z BUDŻETU MIASTA. GŁOSOWANIE NIEBAWEM SIĘ KOŃCZY, LEPIEJ SIĘ POSPIESZYĆ