Najnowsza opublikowana przez Anetę Zając fotografia na jej oficjalnym profilu w mediach społecznościowych robi prawdziwą furorę w sieci! Internauci są wręcz oczarowani tym, jak fenomenalnie wygląda kobieta w takim wydaniu!

Aneta Zając należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Jej kariera rozpoczęła się w roku 2000 i od tamtej pory wcale nie zwalnia! Kobieta ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi.

Aneta Zając jest znana z wielu polskich produkcji telewizyjnych – głównie z seriali, lecz gra także w teatrze. Pierwszym z nich był kultowy serial „Na dobre i na złe”, jednak kobieta występowała w nim krótko, bo tylko rok. W kolejnym polskim serialu „Plebania” zaś grała dwa lata. Od 2004 roku niezmiennie wciela się w główną postać serialu „Pierwsza miłość”, a fani za nią szaleją.

Życie prywatne Anety Zając nie jest – jak to bywa u wielu gwiazd – szalone, a raczej spokojne. Od jakiegoś czasu spotyka się z pewnym mężczyzną, którego jak dotychczas nie przedstawiła fanom.

Ostatnio opublikowana fotografia znacznie odbiega od tych zazwyczaj dodawanych!

Ta fotografia robi szał w sieci!

Aneta Zając opublikowała fotografię, która znacznie odbiega od pozostałych na jej Instagramie – gwiazda ma na sobie makijaż oraz odważny, koronkowo – satynowy szlafrok!

- M O O D. Pozdrawiam Was z damskiej garderoby! Tęsknicie za spektaklami? #theatre #mood #damskagarderoba - tak brzmiał podpis do zdjęcia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM