Wiadomo, jaka jest wysokość otrzymywanej przez Jolantę Kwaśniewską emerytury. Internauci sądzili, że prawda jest nieco inna. Zobacz koniecznie, ile była Pierwsza Dama otrzymuje w ramach świadczenia emerytalnego!

Jolanta Kwaśniewska przez dekadę pełniła funkcję pierwszej damy. Zdobyła serca Polaków swoim zaangażowaniem w sprawy społeczne oraz niebanalnym wyczuciem stylu. Kwaśniewska uchodziła – i w dalszym ciągu uchodzi – za kobietę z klasą i elegancją.

Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama zaskarbiła sobie sympatię wielu Polaków, gdyż bez wątpienia wykonywała swoje obowiązki wzorowo.

Kobieta była działaczką społeczną i organizatorką wielu akcji charytatywnych – te działania należą do obowiązków pierwszej damy. Mimo iż kobieta nie pełni już funkcji pierwszej damy, nadal działa charytatywnie na rzecz osób niepełnosprawnych.

Polacy zastanawiają się jednak, jak duża jest emerytura byłej Pierwszej Damy?

Wartość emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zadziwia!

Jolanta Kwaśniewska przez całe dziesięć lat obejmowania stanowiska Pierwszej Damy odprowadzała składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Otrzymywana przez nią emerytura jednak nie należy do najwyższych.

Jak wynika z oficjalnych źródeł, Jolanta Kwaśniewska aktualnie otrzymuje emeryturę o wartości 2500 złotych! Internauci nie kryją ogromnego zdziwienia tym faktem, gdyż spodziewali się, że emerytura byłej Pierwszej Damy wynosi znacznie więcej.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM