Całkiem nowe informacje wprost z rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne! Chodzi o Kate Middleton oraz księcia Williama. Internauci nie mogą w to uwierzyć! To szokujące!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Księżna Kate Middleton jest zupełnym przeciwieństwem Diany Spencer – żona księcia Williama respektuje wszelkie przyjęte w rodzinie królewskiej zasady i konwenanse i uchodzi za kobietę pełną elegancji, klasy i wyrafinowania.

Ostatnio na jaw wypłynęły całkiem nowe, nieznane prędzej fakty o Kate Middleton oraz jej mężu, Williamie. Okazuje się, że para jest… spokrewniona!

Kate i William są kuzynami?

Jak wynika z książki biograficznej "Kate. Księżna Cambridge”, Kate Middleton oraz książę William są dalekimi kuzynami!

- Oboje pochodzą z linii sir Thomasa Fairfaksa, członka parlamentu i naczelnego dowódcy z czasów angielskiej wojny domowej w XVII wieku. William jest z nim spokrewniony od strony matki, Kate - poprzez ojca, a to oznacza, że są kuzynami piętnastego stopnia – napisała autorka książki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PEWNA KOBIETA POSTANOWIŁA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI. ZROBIŁA COŚ, CZEGO BARDZO ŻAŁOWAŁA. REAKCJA KSIĘDZA BYŁA BARDZO ZASKAKUJĄCA, NIE TEGO SIĘ SPODZIEWAŁA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCE ZACHOWANIE JAROSŁAWA JAKIMOWICZA NA WIZJI. ZADAŁ BARDZO NIECODZIENNE PYTANIE MARKOWI JAKUBIAKOWI. INTERNAUCI SĄ ZDZIWIENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM