Podczas wczorajszego odcinka programu emitowanego na TVP doszło do skandalu. W sieci pojawiło się mnóstwo niepochlebnych opinii o nowej opcji, jaka pojawiła się w show. Internauci nie kryją swojej irytacji wynikami najnowszego epizodu "The Voice of Poland".

Widzowie są oburzeni

W czasie emisji najnowszego odcinka "The Voice of Poland" widzowie byli świadkami dalszego ciągu Przesłuchań w Ciemno. Segment, który zawsze budzi mnóstwo emocji, tym razem doprowadził je do zenitu. Po raz pierwszy użyto wtedy nowej opcji, która niedawno została wprowadzona do programu. Mowa o przycisku blokady, który umożliwia jurorom blokowanie się nawzajem podczas przesłuchań.

Jurorzy po raz kolejny stanęli przed decyzją w wyborze najlepszego głosu w Polsce. Szczególnym podziwem w ostatnim odcinku cieszył się Mateusz Wojkowski - niepozorny mężczyzna, który na codzień pracuje jako operator żurawia przy produkcji regałów. Po godzinach zajmuje się śpiewaniem w zespole weselnym. Wyznał on jednak, że marzy o karierze wokalisty rockowego.

Skład jurorów w 11 edycji programu
Skład jurorów w 11 edycji programu

Pod ogromnym wrażeniem głosu Mateusza była Edyta Górniak, która nieustępliwie o niego walczyła. Nie wiedziała jednak, że członkowie zespołu Afromental skorzystali z nowej opcji i zablokowali jurorkę. W związku z tym, pomimo tego iż podczas występu Wojkowskiego wszystkie cztery fotele zostały odwrócone, Edyta Górniak nie mogła wziąć mężczyzny pod swoje skrzydła jako trenerka. Piosenkarka nie kryła zasmucenia.

Nowa opcja nie ma wielu zwolenników

W wyniku sytuacji zaistniałej w programie, w sieci pojawiło się wiele niepochlebnych głosów na temat nowego przycisku. Telewidzowie uważają ten element za ograniczenie dla uczestników, którzy mogą stracić możliwość wybrania wymarzonego trenera. Internauci uważają blokadę za coś, co w pewien sposób narzuca zawodnikowi wybór.

Co na to producenci programu? Czy przycisk zostanie usunięty, czy może na dobre pozostanie elementem show?

Zobacz także: Ostatnie słowa znanej aktorki zapadają w pamięć. Jej 4-letni syn wyznał, co mu powiedziała, zanim odeszła

Może cię zainteresować: Była pierwsza dama nie chce być ciężarem dla bliskich. Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie

Pisaliśmy również o: Nad Polskę nadchodzi fala upałów. W niektórych regionach termometry wskażą zaskakujące temperatury