Ciało znalezione w poniedziałek rano nad jeziorem Piru zostało zidentyfikowane jako była aktorka "Glee" , poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Ventura podczas konferencji prasowej.

Tragedia na jeziorze Piru

YT

Naya Rivera i jej syn wypożyczyli w środę łódź pontonową na jeziorze Piru. Dziecko powiedziało ratownikom, że on i jego matka weszli do wody, aby popływać, ale ona nie wróciła na łódź. Powiedział śledczym, że potem obejrzał się i zobaczył, jak znika pod powierzchnią wody, powiedział Ayub.

Jej syn został znaleziony we śnie na wynajętej łodzi pontonowej, po tym, jak spóźniał się na powrót. Na łodzi znaleziono jedną kamizelkę ratunkową, a chłopiec miał na sobie drugą. Rivera, lat 33, została uznana za zmarłą po zaginięciu w środę.

YT

Jej ciało zostało znalezione pływające w północno-wschodniej części jeziora, gdzie woda jest głęboka od 35 do 60 stóp w poniedziałek, po sześciodniowych poszukiwaniach. Ayub powiedział, że śledczy są "pewni", że znalezione ciało to Rivera, ale ciało nadal jest przewożone do biura koronera hrabstwa Ventura, gdzie zostanie zidentyfikowane w dokumentacji dentystycznej.

Łódź z biura szeryfa hrabstwa Ventura była widziana w poniedziałek, 13 lipca 2020 r. na jeziorze Piru w Kalifornii. Ciało Nayi Rivery zostało znalezione w jeziorze sześć dni po jej zaginięciu. Ayub powiedział, że dział szeryfa jest w „bezpośrednim kontakcie” z rodziną Rivery.

„Jej rodzina codziennie przebywała nad jeziorem, żywiąc nadzieję i komunikując się z naszymi śledczymi” - powiedział Ayub. Aktorka jest najbardziej znana z roli Santany Lopez w programie Foxa „Glee”, który szybko zdobył uznanie krytyków po debiucie w 2009 roku. Wystąpiła w prawie każdym odcinku uwielbianego musicalu komediodramatu, który zakończył się w 2015 roku.

Ostatnie słowa zdradził jej syn

YT

Czteroletni syn Rivery, Josey, był w stanie opowiedzieć policjantom o ostatnich działaniach swojej matki. Mówi, że policzyli do trzech i razem wskoczyli do wody. „Wkrótce po tym, jak wskoczyli do wody, powiedziała Josey'owi, aby natychmiast wrócił na łódź”, czytamy w sekcji „opinia” raportu z sekcji zwłok . „Pomogła mu wejść na łódź, a potem chłopiec usłyszał jej wołanie o pomoc ” i uniosła rękę w powietrze. Potem zniknęła w wodzie.

Według wyników sekcji zwłok, żadne substancje nie były przyczyną utonięcia aktorki.

O tym się mówi: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Zerknij: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi