W ostatnim czasie w Polsce miało miejsce znaczne ochłodzenie. Mogłoby się wydawać, ze letnia aura już nas opuściła i czas przygotować się na jesień. Nic bardziej mylnego. Pogoda w drugiej połowie września miło nas zaskoczy.

W niektórych regionach termometry wskażą zaskakujące temperatury

Okazuje się, że deszcz i burze szybko do nas nie wrócą. Teraz nad Polskę nadciąga fala upałów, a termometry w niektórych regionach wskażą nawet 30 stopni Celsjusza.

W pierwszej połowie września Polacy musieli zaakceptować kapryśną pogodę. Piękna, słoneczna aura szybko zamieniała się w deszczowe i chłodne dni, którym towarzyszył zimny wiatr i liczne burze.

Deszcze i śnieg w nocy z wtorku na środę!/screen Pixabay
Deszcze i śnieg w nocy z wtorku na środę!/screen Pixabay
Deszcze i śnieg w nocy z wtorku na środę!/screen Pixabay

Wiele osób sądziło, że pożegnaliśmy już lato na dobre. Jednak mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników upałów. Nad Polskę nadciąga wspaniała pogoda.

Nad Polskę nadchodzi fala upałów

W ten weekend nastąpi znaczne ocieplenie. Termometry wskażą około 19-25 stopni na północy kraju, a na południu nawet 30 stopni Celsjusza.

Od poniedziałku w naszym kraju będą utrzymywać się temperatury nie niższe niż 20 stopni Celsjusza. Natomiast od czwartku będzie jeszcze lepiej – w niektórych województwach termometry wskażą nawet 30 stopni Celsjusza!

Pogoda ulegnie zmianie. Źródło: interia.pl
Pogoda ulegnie zmianie. Źródło: interia.pl
Pogoda ulegnie zmianie. Źródło: interia.pl

Ochłodzenie czeka nas dopiero po 20 września, jednak wciąż nie wiadomo, jak długo się utrzyma i czy będzie ono drastyczne. Miejmy nadzieję, że po fali upałów czeka nas prawdziwa złota polska jesień.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ