Nie tak dawno temu media huczały o nowym związku wokalistki z byłym zawodnikiem Arki Gdynia i Legii Warszawa. Fotoreporterzy niejednokrotnie przyłapali Górniak w towarzystwie Mazurkiewicza, jednak żadne z nich nie potwierdziło plotek, jakoby mieliby być razem. Sam piłkarz opublikował co prawda na Instagramie zdjęcie Edyty z wymownym opisem "moje szczęście", jednak jakiś czas temu usunął je ze swojego profilu. A ostatnio ktoś inny zagościł w jego sercu...

Urocze zdjęcie pary opublikowane przez piłkarza (Instagram)
Urocze zdjęcie pary opublikowane przez piłkarza (Instagram)

Mazurkiewicz zakochany po uszy

Nową wybranką piłkarza okazała się być modelka i makijażystka - Aneta Borzych. Na Instagramie sportowca pojawiło się urocze zdjęcie przedstawiające parę, podpisane słowami: "Na koniec świata i z powrotem i o jeden dzień dłużej..." oraz kilkoma hasztagami wskazującymi na wielką miłość Mazurkiewicza do nowej ukochanej.

Sama makijażystka także dodała identyczną fotografię na swój profil, co można uznać za oficjalne potwierdzenie ich związku. Pod obydwoma postami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie szczędzili zakochanym ciepłych słów.

Nowa ukochana Mazurkiewicza jest modelką (Instagram)
Nowa ukochana Mazurkiewicza jest modelką (Instagram)

Zarówno Aneta, jak i Tomasz są już rodzicami - sportowiec jest ojcem dwóch córek, jego ukochana także ma dziecko z poprzedniego związku. Fani mają nadzieję, że wszyscy razem stworzą spójną i szczęśliwą rodzinę.

Zobacz także: Czy Joanna Koroniewska powróci na plan serialu „M jak Miłość”? Już wszystko jasne, nie ma żadnych wątpliwości

Może cię zainteresować: To nie koniec kłótni Żyłów. Szokujący komentarz na Instagramie byłej żony skoczka

Pisaliśmy również o: Luksus, którego można pozazdrościć. Edyta Górniak otrzymała go na planie "My Way"