Małżeństwo Żyłów od niedawna non stop jest na świeczniku - ich sprzeczki są chętnie podchwytywane przez media, a sami zainteresowani wydają się czerpać satysfakcję z wzajemnego obrzucania się oskarżeniami.

Konfliktowi nie widać końca

Od jakiegoś czasu sprzeczki skoczka Piotra Żyły z jego byłą żoną, Justyną, są gorącym tematem w mediach. Kobieta zarzucała byłemu mężowi liczne zdrady; w odwecie Piotr opublikował wiadomości, które dostawał od byłej partnerki - język w nich zawarty nie był godny pochwały...

Jednak szczególnym elementem ich konfliktu zdają się być dzieci, Karolina i Jakub - to właśnie o nie toczy się największy spór. Justyna wielokrotnie zarzuciła skoczkowi, że ten nie interesuje się dziećmi i nie ma dla nich czasu, a kiedy już znajdzie wolną chwilę, to we wspólne chwile z pociechami niepotrzebnie włącza także nową partnerkę. Ten, jak i wiele innych zarzutów, nierzadko pojawiały się w nagłówkach artykułów.

Justyna z córką (Instagram)
Justyna z córką (Instagram)

Cisza przed burzą?

Życie biegnie jednak dalej, a mama Karoliny i Jakuba zdecydowała się nieco odpocząć od kłótni z byłym mężem oraz ciągłego bycia na świeczniku. Na Instagramie podzieliła się z internautami zdjęciem bliskiego swojemu sercu miejsca - miejscowości Wisły. "Moje miejsce na Ziemi - miasto Wisła" - napisała pod fotografią, na której widoczny jest malowniczy górski pejzaż.

Nikt nie spodziewał się, że nawet pod bardzo pozytywnym postem Justyny pojawią się głosy komentujące jej konflikt z Piotrem.

"A ja tam życzę Pani wszystkiego najlepszego. Dużo miłości, radości, i niech Pani się hejtem nie przejmuje. Bardzo dobrze Pani robi, że demaskuje Pani swojego ex. Każdy ma go za świętego bo jest skoczkiem, a on pajacuje. Dużo szczęścia i znalezienia prawdziwej miłości, takiej która Panią doceni" - napisała jedna z obserwatorek Justyny.

Była żona skoczka w ukochanej Wiśle (Instagram)
Była żona skoczka w ukochanej Wiśle (Instagram)

Czy będzie to powód do rozpętania kolejnej burzy, czy wręcz przeciwnie? To okaże się w najbliższym czasie.

Zobacz także: Jednego z najwybitniejszych aktorów polskich, Henryka Łapińskiego, nie ma już pośród nas. Artyści i fani nie kryją żalu i smutku

Może cię zainteresować: Śnięte ryby w Wiśle. Czy to efekt awarii w "Czajce"

Pisaliśmy również o: Jarosław Kaczyński stał się hitem TikToka. Nagranie z jego udziałem po dwóch godzinach ma już 350 udostępnień