Jak podaje "Pikio", nagranie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego szybko opanowało sieci społecznościowe. Na TikToku ruszyła bardzo ważna inicjatywa.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wystąpił w nagraniu, w którym apeluje o ważne rzeczy

Wraz z Rzecznikiem Prasowym Okręgu 19-20 Warszawy Michał Szpądrowski wystąpił w zapowiedzi na tiktokowym nagraniu.

Dzieje się. Wraz z Jarosławem Kaczyńskim rozpoczynamy #StopFurChallenge. Jeśli popieracie #PiątkaDlaZwierząt to nominujcie znajomych, pokażmy wsparcie dla naszej inicjatywy. PJK nominował ⁦.⁦@MorawieckiM⁩ oraz .⁦@AC_Sobol⁩. Działamy!

Jarosław Kaczyński z chęcią przyłączył się do akcji promującej porzucenie korzystania z futer, często żywcem zdartych ze specjalnie do tego celu hodowanych zwierząt.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją ##StopFurChallenge popierającą ##PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! ##stopfurchallenge ##trend ##animals ##dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny - forummlodychpis

To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca.

Zabijanie zwierząt, by świat mody mógł zarobić, jest działaniem wbrew zasad, jakie natura ustaliła. Jest złem w czystej postaci.

Co sądzicie o tej inicjatywie?

O tym się mówi: Media obiegła niepokojąca informacja. Czy Michał Wiśniewski naprawdę powiedział o Edycie Górniak, że "nie ma przeboju"

Zerknij: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

O tym pisaliśmy ostatnio: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem