Jeden z najwybitniejszych artystów polskich, Henryk Łapiński odszedł, a inni artyści, a także fani mężczyzny nie mogą w to uwierzyć. Łączą się w żałobie, bólu i żalu.

Henryk Łapiński należał do grona najbardziej popularnych i uwielbianych artystów w Polsce na przestrzeni ostatnich dekad.

Mężczyzna swoje niesamowite umiejętności aktorskie prezentował zarówno w teatrze, jak i na szklanym ekranie grając w znanych i kultowych produkcjach kinowych. Mężczyzna znany był między innymi z produkcji takich, jak „Ich głowy”, „Nie lubię poniedziałku”, „Polskie drogi” czy „Człowiek z marmuru”

Ponadto, podkładał także głos w filmach.

Henryk Łapiński nie żyje. Miał 87 lat.

Henryk Łapiński od początku swojej kariery był mocno związany z Teatrem Ateneum – przez 64 lata, a dziś ich na oficjalnym profilu na Facebooku zamieszczono smutną wiadomość.

- Z ogromnym smutkiem informujemy, że dziś 11 września 2020 r., w wieku 87 lat zmarł HENRYK ŁAPIŃSKI, nieprzerwanie od 1956 roku aktor Teatru Ateneum. (...) Kochał Ateneum całym sercem. Chętnie dzielił się swoimi wspomnieniami o dziejach naszego Teatru, życzliwie witał w zespole nowe osoby, szczególnie dbał o pamięć o zmarłych Koleżankach i Kolegach z Teatru. Wraz z Jego śmiercią zamyka się definitywnie pewien rozdział w dziejach naszego Teatru – tak brzmiał poruszający wpis na profilu teatru.

Inni artyści, a także fani mężczyzny od wczoraj pogrążeni są w żałobie i ogromnym smutku.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ROLNIK SZUKA ŻONY: SPEKTAKULARNA PRZEMIANA JEDNEJ Z BYŁYCH UCZESTNICZEK, NIE SPOSÓB JĄ ROZPOZNAĆ. KOBIETA ZDRADZA SEKRET SWOJEGO WYGLĄDU