Wokalistka od lat zachwyca Polaków swoim głosem. Nasza rodzima ulubienica jakiś czas temu postanowiła pojawić się na antenie stacji TVN w programie "My Way", w którym na oczach całej Polski podjęła się kursu na prawo jazdy. Chociaż produkcja ta brzmi niepozornie, to stacja zadbała o to, by piosenkarka na planie miała pierwszorzędne warunki.

Górniak może oczekiwać najwyższej jakości

Jako tak znana piosenkarka, przed zasiadnięciem za kierownicę samochodu, Górniak mogła przedstawić producentom własne wytyczne odnośnie udziału w programie. Jasno określiła swoje potrzeby - dzięki temu dostąpiła luksusu, o którym marzy każdy przeciętny fan kulinariów.

W rozmowie z Vivą Górniak przyznała, że na planie produkcji będzie mieć do dyspozycji prywatnego kucharza. "To prawda, że będę miała prywatnego kucharza. Rzeczywiście jestem w pewnym sensie trudną osobą, bo jestem specyficzna w tym, co potrzebuję" - stwierdziła. Tego typu udogodnienie jest dla niej ważne z innych przyczyn, niż zwyczajne gwiazdorskie fanaberie.

Górniak na planie programu My Way
Górniak na planie programu My Way

"Wiem, czego chce mój organizm, by mógł mi służyć. A ja na czas realizacji tak dużego programu muszę polegać na sobie i być w pełni sił. Nie mogę mieć rozstrojonego jelita, bo produkcja jest tak droga, że gdybym jadła w przypadkowych miejscach, to byłoby to ryzykowne. A prywatny kucharz będzie dbał, abym była w dobrej kondycji” - wyjawiła serwisowi Viva.

Zapewnienie Górniak takiego luksusu zdecydowanie okazało się dla producentów strzałem w dziesiątkę, jako że program cieszy się dużą oglądalnością.

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle przechodzą kryzys? Księżnej nie spodobał się pomysł królowej Elżbiety II

Jak informował portal Życie: Nowy raport o sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce wg stanu na 5.09.2020.

Może cię zainteresować: Te zakonnice zmieniają opinie o typowym klasztorze. Siostry zrobiły furorę na TikToku