Szczere wyznanie Joanny Koroniewskiej w kwestii powrotu na plan zdjęciowy do serialu „M jak Miłość”. Czy gwiazda powróci na antenę? Już wszystko wiadomo, fani znają odpowiedź.

Jak powszechnie wiadomo, Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej popularnych oraz utalentowanych polskich aktorek. Kobieta swoje umiejętności aktorskie przedstawia zarówno na deskach teatru, jak i w produkcjach filmowych oraz dubbingując przeróżne postacie w filmach.

Ponadto, żona Macieja Dowbora ma ogrom fanów i wielbicieli także ze względu na niebywałe poczucie humoru oraz dystans do siebie. Razem z mężem często nawiązują internetowe konwersacje, w których żartobliwie przekomarzają się ze sobą, co sprawia, że fani za nimi szaleją.

Ostatnio pojawiły się spekulacje o rzekomym powrocie aktorki na plan serialu „M jak miłość” - czy tak będzie?

Joanna Koroniewska szczerze o roli w „M jak Miłość”

Kobieta niezbyt dobrze wspomina czas, kiedy grała w „M jak Miłość”. Jej córka miała wtedy dwa lata, a kobieta przez ciągłą pracę nie miała czasu dla rodziny.

- Miałam taki okres, kiedy Janka miała dwa lata – i to był straszny okres w moim życiu... Przychodziłam najeść się, wychodziłam z domu i za każdym razem płakałem w poduszkę, i mówiłam sobie: nie chcę tak żyć. To nie jest dla mnie fajne. Ja się w tym nie spełniam – mówiła Joanna Koroniewska w jednym z udzielonych wywiadów.

Joanna Koroniewska mówi także, że otrzymywała propozycje powrotu już nie raz, lecz nie zamierza ponownie pojawić się w „M jak Miłość”.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ROLNIK SZUKA ŻONY: SPEKTAKULARNA PRZEMIANA JEDNEJ Z BYŁYCH UCZESTNICZEK, NIE SPOSÓB JĄ ROZPOZNAĆ. KOBIETA ZDRADZA SEKRET SWOJEGO WYGLĄDU