Jak podaje "WTV", Telewizja Polska z dumą zaprezentowała plamy ramowe na okres jesienny. Podsumowując ostatnie osiągnięcia, zostały wymienione programy, które według stacji i wielu widzów stały się źródłem sukcesu. Co na to opinia publiczna i konkurencja?

Jacek Kurski zapewnia, że TVP nie działa dla zysku

Nowe plany na jesień zawierają między innymi wyraz solidarności dla Białorusi, co rozpoczęło jesienny sezon koncertem polskich gwiazd muzyki. Dziennikarz Michał Adamczyk zapowiedział liczne atrakcje, jakie Telewizja Polska zaplanowała dla swoich widzów.

To zresztą jedna z wielu propozycji na weekend dla państwa z Telewizją Polską.

Z tego, co można wywnioskować, jesień minie nam w atmosferze pozytywnej energii, przyjaźni i mnóstwa zabawy. Wyrazem solidarności z Białorusią był koncert "Gramy dla Białorusi", nowością jest program pełen tańca i gorących rytmów "Anything goes. Ale jazda!", w planie jest też nowa edycja muzycznego talent show "The Voice of Poland", oraz program rozrywkowy traktujący o Stanach Zjednoczonych "Ameryka da się lubić", którego gospodynią jest tancerka i prezenterka Ida Nowakowska.

AMERYKA DA SIĘ LUBIĆ 🤍🇺🇸❤️ Zapraszam z całego serca dzisiaj o 20:00 na 1. odcinek tego fantastycznego show! Nasi polscy goście to @edytagorniak i @mgortat13, poznacie również nasze fantastyczne amerykańskie gwiazdy ✨ oprócz tego plejada gwiazd estrady wprowadzi Was w amerykański klimat... Nie mogę się już doczekać żeby się z Wami podzielić tym programem! 🇵🇱🇺🇸❤️

W materiale podsumowującym dotychczasowe osiągnięcia Telewizji Polskiej, nie zabrakło wspomnień o legendarnym już programie edukacyjnym, który pojawił się w TVP z okazji ogłoszonej przez rząd przymusowej kwarantanny narodowej.

Wrażenie na widzach zrobiła "Szkoła z TVP".

Z tym stwierdzeniem można się zgodzić, gdyż spowodowane nową sytuacją i stresem przed kamerą liczne wpadki nauczycieli prowadzących, na pewno zrobiły wrażenie na widzach i zapadły w ich pamięci. Hejterom natomiast polecamy stanąć przed kamerą i wystąpić ze świadomością, że nagranie zobaczy cała Polska.

Co sądzicie o nowej ramówce jesiennej TVP?

O tym się mówi: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili

Zerknij: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało