Aktorka przez dekadę związana była z Włochem poznanym na planie programu "Jak Oni Śpiewają" - Marcelem Sorą, z którym doczekała się dwójki pociech: 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. Niestety, na początku ubiegłego roku para postanowiła się rozstać.

Przez jakiś czas spekulowano, że uczucie na nowo połączyło ją z byłym partnerem - prezenterem Kubą Wojewódzkim. Jednak jak się szybko okazało, to nie on skradł serce aktorki.

Mucha spaceruje po Warszawie z nowym partnerem i dziećmi
Mucha spaceruje po Warszawie z nowym partnerem i dziećmi

Mucha przyłapana na spacerze z ukochanym

Paparazzi ze stolicy natknęli się ostatnio na Muchę spacerującą po warszawskich ulicach wraz z dziećmi i partnerem. Jest to Jakub Wons, aktor teatralny i filmowy, z którym aktorka zna się już kilka lat. Jest on znany telewidzom z takich produkcji jak "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Para ponoć spotyka się już od roku, a po zdjęciach publikowanych w mediach można łatwo zauważyć, że ich romans kwitnie. Początkowo aktorzy tylko się przyjaźnili - zarówno ona, jak i Wons byli w związkach. Po czasie jednak szybko się do siebie zbliżyli i po dziś są dla siebie nawzajem wielkim wsparciem.

Zobacz także: Nowy mieszkaniec w gdańskim ZOO - pierwsza kotka arabska w historii ogrodu

Może cię zainteresować: Protesty mieszkańców Krakowa. Kierowcy niezadowoleni z ograniczeń. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Katarzyna Skrzynecka chwali się pasierbicą. Internauci zaniemówili, jest niewiarygodnie piękna