Dawid Narożny to założyciel zespołu Piękni i Młodzi. Na początku roku ogłoszono, że nie należy już do formacji.

Tajemnicze oświadczenie kryło za sobą ciekawą historię. Jak dowiedziały się media, między członkami zespołu po Sylwestrze Marzeń TVP w Zakopanem doszło do kłótni oraz rękoczynów.

Magda i Dawid Narożni do niedawna byli parą, jednak od jakiegoś czasu ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Po rozstaniu nie potrafili znaleźć wspólnego języka w sprawach zawodowych.

Ich osobiste problemy położyły cień na dalszym funkcjonowaniu zespołu. Magda i Dawid znaleźli już nowych partnerów, a w nocy z 1 na 2 stycznia doszło do wielkiej awantury.

Magda Narożna, Dawid Narożny/screen Instagram
Magda Narożna, Dawid Narożny/screen Instagram

W sieci krążyło popularne nagranie z całego zdarzenia. Jak twierdzi Joanna, nowa partnerka Dawida Narożnego, została zaatakowana przez Krzysztofa – partnera Magdaleny Narożnej. Przetransportowano ją na SOR.

Dawid Narożny spełnia ciążowe zachcianki swojej partnerki

Dawid Narożny od jakiegoś czasu ma nową partnerkę, Joannę. Już przed kilkoma miesiącami w sieci pojawiło się zdjęcie z opisem, który sugerował, jakoby para spodziewała się dziecka.

Teraz wiemy, że para faktycznie spodziewa się dziecka, które już niedługo pojawi się na świecie. Muzyk stara się umilić czas oczekiwania swojej ukochanej i spełnia wszystkie jej zachcianki. Ostatnio Dawid wcielił się w rolę modela, na którym Asia ćwiczyła makijaże.

„Moja myśl na dziś: Kiedy Kobieta w Ciąży mówi Ci że dziś jesteś modelem tzn. ŻE DZIŚ JESTEŚ MODELEM **RWA MAC!! P.S. Nigdy nie odmawiajcie kobiecie w Ciąży...”.

Dawid Narożny z nową partnerką / Instagram @dawidnarozny
Dawid Narożny z nową partnerką / Instagram @dawidnarozny

Jak informował portal "Życie": TA KWESTIA NURTUJE KAŻDEGO CZŁOWIEKA, WYJAŚNIŁ JĄ OSTATECZNIE ZNANY SPECJALISTA. TO, CO DZIEJE SIĘ Z CZŁOWIEKIEM W CHWILI PRZEJŚCIA JEST NIESAMOWITE

Przypomnij sobie: MŁODZI PODPALACZE ZATRZYMANI PRZEZ POLICJĘ! ROBILI TO DLA ZABAWY, WYWOŁALI OGROM ZNISZCZEŃ, WSZYSTKO TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: SCENY NICZYM Z FILMU W JEDNEJ Z POLSKICH MIEJSCOWOŚCI! ŻYWIOŁ ZWYCZAJNIE ZASKOCZYŁ MIESZKAŃCÓW, WSZYSTKO ZNALAZŁO SIĘ W INTERNECIE