Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

Gwiazda urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych.

Wokalistka pozostaje bardzo ceniona przez grono fanów, ale i krytyków muzycznych. Może pochwalić się czterooktawową skalą głosu. Z muzyką jest za pan brat już od najmłodszych lat, zaczynało się od baletu i gry na skrzypcach jeszcze w podstawówce. W szkole średniej zaczęła śpiewać.

Beata Kozidrak. Źródło: Instagram
Beata Kozidrak. Źródło: Instagram

Strata matki przybliżyła ją do byłego męża

Ta Kozidrak jej mąż Andrzej Pietras rozwiedli się po 36 latach małżeństwa. Okazuje się, że rozwodowi przeciwna była mama artystki. Swojego zięcia traktowała jak syna. Jak się okazuje Andrzej Pietras również żywił szczere uczucia do swojej teściowej. Utrzymywał z nią kontakt nawet po rozwodzie. Teraz, kiedy zabrakło jej na świecie, artystka i były mąż ponownie się do siebie zbliżyli.

„W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie byłego męża"- podaje magazyn "Na żywo".

Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl
Beata Kozidrak. Źródło: zloteprzeboje.tuba.pl

To też może cię zainteresować: Nikt nie wiedział o tym, jak wyglądały ostatnie momenty życia Gienka Loski. Prawda wyszła na jaw, wszyscy zalali się łzami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Liczba zakażń koronawirusem znów rośnie. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju