Kamila Łapicka to zaledwie 36-letnia wdowa po zmarłym w wieku 87 lat aktorze Andrzeju Łapickim. To o ich małżeństwie zaledwie 10 lat temu rozpisywały się polskie gazety. Wszystko za sprawą różnicy wieku między małżonkami.

Kamila Łapicka screen Polki
Kamila Łapicka screen Polki

Co się dzieje z Kamilą Łapicką?

O tym, co robi teraz po śmierci swojego o 60 lat starszego męża Kamila Łapicka, dowiedział się magazyn "Na żywo".

Para pobrała się 5 czerwca 2009 roku. Ich małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Aktor zmarł zaledwie trzy lata po poślubieniu młodszej kochanki.

Kiedy aktor odszedł Kamila Łapicka zajmowała się pracą redaktorską. Kobieta posiadała własną kolumnę w magazynie 'Pani" a także co tydzień wydawała felietony dla "W sieci".

Kamila Łapicka screen Polki
Kamila Łapicka screen Polki

Jak podaje "Super Express", kobieta nie odziedziczyła jednak majątku po mężu. Jak się okazuje zaledwie rok przed śmiercią Łapicki sporządził testament, w którym przepisał swój majątek na córkę oraz wnuczkę.

Aktualnie Kamila Łapicka, która jest teatrologiem, poświęciła się karierze zawodowej. Kobieta pisze doktorat w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Kamila Łapicka screen Fakt
Kamila Łapicka screen Fakt

To też może cię zainteresować: Nikt nie wiedział o tym, jak wyglądały ostatnie momenty życia Gienka Loski. Prawda wyszła na jaw, wszyscy zalali się łzami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Liczba zakażń koronawirusem znów rośnie. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju