Filip Chajzer po raz kolejny podpadł internautom. Prowadzący popularnego programu śniadaniowego emitowanego w stacji TVN ponownie pozwolił sobie na niewybredny żart.

W ostatnim odcinku programu poruszony został temat niepłodności. Specjaliści doradzali parą jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i co odpowiadać na nietaktowne pytania dotyczące ciąży i tego, kiedy na świecie pojawi się wreszcie dziecko?

Gośćmi programu było małżeństwo, który opowiedział o problemach niepłodności na własnym przykładzie. Para wyznała, że starania o dziecko nie zawsze są proste. To wystarczyło by odpalić Chajzera, który niesmacznie zażartował mówiąc "też nie takie trudne".

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer

Internauci byli w szoku. Na Instagramie programu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kilka z nich przytoczył Portal Pikio. Oto one:

- Następnym razem niech poprowadzą program o niepłodności, może coś wejdzie do głowy - stwierdza jedna z obserwatorek.

- Brak słów, ale poziomem programu NIKT nie jest zdziwiony - dodaje kolejna.

- Wieśniactwo w pełnej krasie - pisze internautka.

- Dzień dobry. Kiedy zwolnią Państwo pana filipa? - dopytuje jeszcze inna.

Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl
Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl

To też może cię zainteresować: Nikt nie wiedział o tym, jak wyglądały ostatnie momenty życia Gienka Loski. Prawda wyszła na jaw, wszyscy zalali się łzami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Liczba zakażń koronawirusem znów rośnie. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju