Studentka biologii z Uniwersytet Wrocławskiego nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Jej reakcja na całą sytuację była niemal natychmiastowa. Dzięki temu zguba, trafiła do właścicielki!

Historia rodem z filmu!

Jak podaje portal o2, ostatnio na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego opublikowano post, który opowiadał o niesamowitej historii. Okazuje się, że podczas nauki do jednego z egzaminów, studentka biologii ze wspomnianej uczelni znalazła w książce do embriologii zwierząt list, których ma ponad 20 lat!

- Był 17 marca 1997 roku, kiedy to dziadek napisał piękny list do wnuczki, prawdopodobnie studentki biologii na #uniwroc. 23 lata później inna studentka biologii na UWr odnalazła ten list w książce „Podstawy embriologii zwierząt”, przygotowując się do egzaminu. Szukamy adresatki listu. To z pewnością piękna pamiątka.... Może z Waszą pomocą się to uda? – brzmi wpis na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego.

Był 17 marca 1997 roku, kiedy to dziadek napisał piękny list do wnuczki, prawdopodobnie studentki biologii na #uniwroc....

Posted by Uniwersytet Wrocławski on Monday, September 7, 2020

Niesamowity list!

- Kochany Skarbie. Dowiedziałem się, że nie przyjedziesz na święta, więc wysyłam Ci witaminy. Bierz 1 szt. dziennie, żeby opakowanie otworzyć, należy mocno nacisnąć nakrętkę i obrócić w lewo. Słodycze są uzupełnieniem pudełka, wybrałem te, które najbardziej lubisz – brzmi początek listu.

Co więcej, dziadek dodał, że wszyscy są bardzo dumni z jej wyników w nauce i już nie może się doczekać nadchodzących wakacji, które razem spędzą.

- Wszyscy się cieszymy, że złapałaś rytm i masz dobre oceny z zaliczeń i egzaminów, najważniejsze to w terminie zaliczyć wszystko i mieć spokojne wakacje do dyspozycji. W tym roku będziemy robić częstsze wypady samochodem – napisał dziadek.

Jak się okazuje, cała historia znalazła szczęśliwe zakończenie. Po opublikowaniu listu na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego zgłosiła się kobieta, która jest adresatką listu.

- To list mojego dziadka, nieżyjącego już Zdzisława Nowosielskiego z Elbląga, do mnie. W 97 r. byłam studentką II roku weterynarii na AR i widać, przygotowywałam się z embriologii. Niesamowita niespodzianka, wzruszająca. Pozdrawiam uczelnię. ps. Czy list mogę odzyskać? – odpowiedziała na post kobieta.

Według przekazaych informacji, list jest już w rękach adresatki. Niesamowita historia z pięknym zakończeniem. Wspomniana w liście wnuczka otrzymała jedną z najpiękniejszych pamiątek po swoim dziadku.

Jak informował portal "Życie": RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW "KLANU"

Przypomnij sobie: BYŁY MINISTER ZDROWIA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT TEGO, CO JUŻ WKRÓTCE CZEKA POLAKÓW. NIE TYLKO KORONAWIRUS JEST DLA NAS ZAGROŻENIEM

Portal "Życie" pisał również: MIESZKAŃCY JEDNEGO Z WOJEWÓDZTW MOGĄ W TYM ROKU ODCZUĆ POWAŻNE ZMIANY. NOWY PROGRAM WCHODZI W ŻYCIE JUŻ NIEDŁUGO