Jak podaje "Super Express", 25-letni Michał "Mikeboy" Skolmowski ogłosił na mediach społecznościowych, że zakaził się koronawirusem w szpitalu rehabilitacyjnym i zachorował na COVID-19.

Zaniepokoiły go objawy przypisane do COVID-19

Po poważnym wypadku na motocyklu (wjechał w betonową ścianę), jaki się zdarzył na planie zdjęciowym w zeszłym roku, muzyk po zebraniu środków finansowych udał się na długą rehabilitację. Ogłoszenie pandemii uniemożliwiło mężczyźnie dokończenie zabiegów usprawniających jego uszkodzone w wypadku ciało. Niedawno jednak skorzystał z okazji i dokończył rehabilitację w tym samym szpitalu.

Jak twierdzi, wrócił do domu, a po dwóch dniach zmagał się z objawami, które lekarze występujący w telewizji przypisują COVID-19. W prawdzie wykonany w szpitalu test dał wynik negatywny, gorączka rosła, a ból głowy i mięśni nie malał. Bardzo niepokoił go ten stan rzeczy, więc postanowił postarać się o kolejny test.

W poniedziałek zacząłem rehabilitacje a od środy leżę z gorączką.. 🤒🤧 * * Przychodząc tutaj miałem obowiązkowy test na covida który wyszedł negatywnie. * * Czy to przeziębienie...? 🤧 Czy zaraziłem się covidem..? 🥺😷 * * Kolejny test zrobiony dzisiaj. Czekam na wynik 😷 aż się boje.. 🙄 * * Mam nadzieje że to zbieg okoliczności 😉 Pozdrowionka✌️


Facebook/Michał Mikeboy Skolmowski

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia, albo wyrazów zachwytu maseczką, w której pozował do zdjęcia piosenkarz. Komentarze skończyły się na pytaniu o wynik testu, lecz odpowiedź jeszcze nie padła. "Super Express" twierdzi, że serwis "disco-polo.info" podaje, że wynik drugiego testu wyszedł pozytywny, jednak nie można nigdzie tam znaleźć wzmianki na ten temat.

Co sądzisz? To ma ten COVID-19, czy go nie ma? Słyszeliście może o wyniku drugiego testu?

O tym się mówi: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Zerknij: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka