Od tamtej pory minęło wiele lat. Dziś ta dziewczynka ma już 25 lat, a jej córka ma już 14 lat. Zobaczmy, jak wyglądają mama i córka i co się z nimi stało.

Walentyna Isaeva urodziła się w dysfunkcyjnej rodzinie. Matka zostawiła dziecko. Jednak na szczęście babcia zabrała ze sobą dziewczynę.

Kiedy Walentyna miała 10 lat, w ich domu pojawił się młody chłopak, który pracował w pobliżu na budowie.

Babcia dziewczyny zlitowała się nad nim i dała mu pokój. Tak więc związek zaczął się między Walentyną i Khabibem. Kilka miesięcy później dziewczyna zdała sobie sprawę, że jest w ciąży.

Gdy Walentyna skończyła 18 lat, pobrali się. Wkrótce urodziło im się drugie dziecko. A potem Walentyna urodziła trzecie. Młody tata musiał niestrudzenie pracować, aby nakarmić swoją dużą rodzinę.

W 2005 roku Walentyna Isaeva pojawiła się w programie. Oczywiście opinia publiczna była bezwzględna. Jednak dziewczyna była silna i odważna, wtedy podjęła jedną ważną dla siebie decyzję, że urodzi to dziecko. A po kilku miesiącach pojawiło się na świecie. Urodziła zdrową córeczkę, która teraz ma już 14 lat.

Czternastoletnia Amina wygląda jak jej matka. Jak przyznaje Walentyna Isaeva, są mylone jak siostry. Mają wspaniałe relacje. Chodzą nawet razem na zakupy. Amina często robi makijaż matce. W przyszłości chce zostać wizażystką.

Walentyna i Khabib nie mieszkają w tej chwili razem. Jak mówi Walentyna, mają pewne problemy. Jednak często do nich przychodzi i komunikuje się z dziećmi. Nie są rozwiedzeni.

Walentina nie żałuje, że urodziła w wieku 11 lat. Amina jest dumna ze swojej matki.

Jak informował portal "Życie": RESORT ZDROWIA PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE O STREFACH Z OBOSTRZENIAMI. JEST NOWA DECYZJA, WIADOMO, KTÓRE POWIATY BĘDĄ ŻÓŁTE I CZERWONE

Przypomnij sobie: SENIORZY MOGĄ ZYSKAĆ SPORO DODATKOWYCH PIENIĘDZY, JEDNAK POD PEWNYMI WARUNKAMI! TO NAPRAWDĘ KORZYSTANE ROZWIĄZANIA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Portal "Życie" pisał również: CZY TO KONIEC Z TAKĄ FORMĄ 500 PLUS JAK DOTYCHCZAS? POJAWIŁ SIĘ INNY POMYSŁ, POLACY WOLĄ ZMIANĘ ZASAD W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA