Jak podaje "Super Express", wybryki i kontrowersje w wykonaniu Daniela Martyniuka jednych bawią, innych mocno irytują.

Instagramowe przepychanki w męskim wykonaniu

Gwiazdor TVN Rafał Collins swoją irytację zachowaniem Daniela wyraził na swoim instagramowym koncie. Zwracając się na firmie do syna króla disco polo, nie przebierając w słowach powiedział co o nim myśli.

Zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. (....) Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem.

Młody Martyniuk natychmiast zareagował, nagrywając film z ripostą.

Cześć, Rafał. Słyszałem, co nagrałeś, jednak nie byłbym taki pewien, że nie zasługuję nawet na "lepa", bo nie jestem mężczyzną. Jeżeli chcesz, to kiedyś możemy nawet w warunkach sportowych spotkać się gdzieś i wytłumaczyć sobie, i przekonasz się, że jednak na "lepa" nie zasługuję, bo może ty zasługujesz.

Po chwili refleksji, Rafał Collins nagrał kolejny film, tym razem przepraszając Zenka Martyniuka za wypowiedź o "lepie".

Sam się do ciebie odezwałem, to był błąd. (...) Chciałbym powiedzieć parę słów do twoich rodziców. (...) Przepraszam, że zbiję wam syna i zrobię to z przyjemnością, ale mam nadzieję, że jeżeli Daniel faktycznie podejmie tę rękawicę i nie wymięknie, to faktycznie odstawi narkotyki, odstawi alkohol, być może trochę przetrzeźwieje, spojrzy na życie z innego punktu widzenia. Wobec tego przepraszam, że taka sytuacja ma miejsce, nie chciałbym być na waszym miejscu.

Co sądzicie o tego typu potyczkach?

O tym się mówi: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi

Zerknij: Pacjent wychodzi na czworaka z jednego z polskich szpitali. Nagranie tej dziwnej sytuacji pojawiło się w mediach społecznościowych. O co chodzi