Gdyby nie 12-letnia Natalia z pewnością nikt nie dowiedziałby się o tajemniczym liście zamkniętym w butelce wrzuconej do Bałtyki w 1997 roku. Wiadomość „szukała” adresata ponad 20 lat! Jaka jest treść zawarta na kartce wrzuconej do butelki?

Ta historia jest naprawdę niesamowita! 12-letnia Natalia natrafiła na list zamknięty w butelce, napisał go pewien mieszkaniec Hamburga w 1997 roku!

– Spacerowałam z tatą po plaży prowadzącej do Unieścia i w pobliżu przystani rybackiej zobaczyłam leżącą na piasku niedużą butelkę. Gdy przyjrzeliśmy się jej bliżej, zobaczyliśmy, że w środku jest list – wyjaśnia Faktowi 12-letnia Natalia.

Gdy udało się otworzyć butelkę na jaw wyszło, że zapisana kartka papieru zawiera wiadomość po niemiecku i angielsku. Wiadomo również, że nadawca tajemniczego listu prosił o kontakt

Nastolatka postanowiła nie czekać i niemal od razu napisała stosowną wiadomość i poprosiła mamę, która wraz ze swoim kolegą przetłumaczyła treść na język niemiecki. Ku zdziwieniu dziewczynki, już wkrótce pojawiła się odpowiedź!

– Tim, bo tak ten pan ma na imię, odpisał nam, że prawie już zapomniał o liście. Wysłał go w 1997 roku i nie sądził, że ktoś kiedykolwiek mu odpisze – powiedziała 12-letnia Natalia.

Z jego opowieści wynikało również, że list w butelce został wrzucony do morza między Rugią a Bornholmem.

Zachwyceni koledzy Natalii ze szkoły niesamowitą historią postanowili pociągnąć sprawę dalej i wraz z nauczycielką języków obcych postanowili zaprosić dziś 47-letniego Tima, mieszkańca Hamburga do szkoły dziewczynki. Mężczyzna ma pojawić się w szkole we wtorek, a dzieci nie mogą się doczekać tego spotkania.

fot. źródło Fakt

Jak informował portal "Życie": RESORT ZDROWIA PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE O STREFACH Z OBOSTRZENIAMI. JEST NOWA DECYZJA, WIADOMO, KTÓRE POWIATY BĘDĄ ŻÓŁTE I CZERWONE

Przypomnij sobie: SENIORZY MOGĄ ZYSKAĆ SPORO DODATKOWYCH PIENIĘDZY, JEDNAK POD PEWNYMI WARUNKAMI! TO NAPRAWDĘ KORZYSTANE ROZWIĄZANIA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Portal "Życie" pisał również: CZY TO KONIEC Z TAKĄ FORMĄ 500 PLUS JAK DOTYCHCZAS? POJAWIŁ SIĘ INNY POMYSŁ, POLACY WOLĄ ZMIANĘ ZASAD W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA