Aleksandra Kedaj – mama Hanny Lis również była dziennikarką. Kobieta w okresie PRL-u była rzymską korespondentką "Życia Warszawy", a także była pracownikiem "Dziennika Telewizyjnego". Teraz jej córka Hanna, prosi o modlitwę za mamę.

Hanna Lis przeżywa tragedię

Mama Hanny Lis w 2014 r., na dzień przed wigilią Bożego Narodzenia, miała zawał, wylew a także doszło do zatrzymania krążenia. Lekarze nie widzieli szans na odratowanie kobiety. Pani Aleksandra otrzymała nawet ostatnie namaszczenie. Na szczęście lekarza udało się zatrzymać panią Aleksandrę przeżyciu. Dzięki ich pracy a także boskiej pomocy po półrocznym pobycie w szpitalu, mamę Hanny Lis wypisano.

Hanna Lis/screen Instagram @hanna_lis
Hanna Lis/screen Instagram @hanna_lis
Hanna Lis/screen Instagram @hanna_lis

- Moja mama od dwóch lat jest przykuta do łóżka. Niestety, polskie państwo kompletnie daje ciała, jeśli chodzi o pomoc dla takich ludzi. A ciężar finansowy jest ogromny i niełatwo go unieść, o czym przekonuje się każdy, kto ma pod opieką osobę przewlekle chorą" - mówiła Hanna Lis.

Ostatnio na Twitterze Hanny Lis pojawił się niepokojący wpis, w którym to dziennikarka prosiła o modlitwę za swoją mamę.

- "Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję".

Okazuje się, że mama dziennikarki zmarła. Hanna Lis wyraziła swoją strate w kolejnym wpisie.

- Tati 3/092011. Mami 4/09/2020. Są znowu razem. Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa i wsparcie, jakie od Was otrzymałam. Media z całego serca proszę o uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym ogromnie bolesnym dla nas czasie – napisała.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

Portal "Życie" pisał również: OLGA BOŃCZYK PRZYZNAŁA, DLACZEGO NIGDY NIE ZDECYDOWAŁA SIĘ NA DZIECI, POWODY SĄ ZDUMIEWAJĄCE! ARTYSTKA WYJAWIA KULISY SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO