Podczas wspólnej przechadzki po mieście, Krystyna Janda zauważyła wróżkę i nie była w stanie oprzeć się pokusie zajrzenia w meandry przyszłości. Sceptyczna koleżanka Magda uległa dziwnemu pomysłowi Jandy i pozwoliła się prześwietlić za pomocą kart.

Jaka powstała wróżba?

YT

Słowo taroch zostało użyte w XV wieku, kiedy to pojawiło się trionfi , 70-karciana gra inspirowana teatralnymi festiwalami popularnymi podczas włoskiego renesansu, znanymi jako trionfo . Karty Trionfi zazwyczaj zawierały pozłacane dekoracje i ręcznie malowane ilustracje motywów personifikowanych i alegorycznych. W XVI wieku „ głupiec ” dołączył do tej obsady postaci, a gra trionfi stała się znana we Włoszech jako tarocho i taraux - termin, który ostatecznie przekształcił się w tarota - we Francji.

W 1789 roku Alliette wyprodukował nową talię kart tarota przeznaczonych wyłącznie do nadprzyrodzonego użytku. Ta talia zawiera 78 kart podzielonych na dwie kategorie: Wielkie Arkana i Mniejsze Arkana.

Borykająca się z kłopotami finansowymi Krystyna Janda w ogóle nie zdradziła, co usłyszała od wróżki na temat swojej przyszłości, jednak Magra Umer zdradziła jedynie, że usłyszała same miłe rzeczy, co bardzo poprawiło jej samopoczucie.

Krysia namówiła mnie na tę zabawę z wróżką, bo ja w takie rzeczy nie wierzę. To był mój pierwszy raz w życiu. Usłyszałam same miłe rzeczy i to było bardzo kojące. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów, by nie zapeszyć.

Co sądzicie o korzystaniu z kart tarota?

O tym się mówi: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij tutaj: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali

O tym pisaliśmy ostatnio: Skandal wokół Biedronki trwa. Sieć sklepów Biedronka publikuje ważne oświadczenie