Tuż po weselu, jak to wszystkie Pary Młode mają w zwyczaju jest czas na to, aby zajrzeć do kopert wręczonych przez gości i odpakować ślubne prezenty. Gdy Panna Młoda zaczęła przeglądać podarunki, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła we wnętrzu wielu kopert.

Swoimi przemyśleniami na temat podejścia gości do hojności wobec Par Młodych postanowiła podzielić się w Internecie. Jej podejście niektórych może zaszokować, inni przyznają jej rację.

Ile "wypada" włożyć do koperty na ślub? Pewna Panna Młoda ma wyrazistą opinię na ten temat

Okazuje się, że skąpstwo majętnych członków rodziny i znajomych przerosło jej wyobrażenia. W ten sposób nie wiadomo, czy do wesela kobiety nie trzeba będzie dołożyć na spłatę zobowiązań.

– Trzeba jednak pokazać gest i dobre wychowanie. Właśnie z tym mam największy problem. Pomimo upływu czasu nadal pamiętam, kto i ile nam dał. Do niektórych mam żal – wyjaśnia kobieta w liście do serwisu Papilot, przekonując, że kwota nie ma znaczenia, ani że ona sama nie jest materialistką.

Jednak w niektórych kopertach od naprawdę majętnych osób, których stać na nowy samochód, drogą wycieczkę zagraniczną czy remont domu widniały kwoty rzędu 100 złotych za parę, a nawet rodzinę z dziećmi. W tym przypadku, nie zwróci się nawet „za talerzyk”.

Kobieta tłumaczy, że jest to dla niej niezrozumiałe zachowanie i zwyczajny brak klasy.

– Mam wrażenie, że nie tylko ja tak myślę. Inni boją się jednak o tym głośno mówić. Czy tak trudno zrozumieć, że organizacja wesela kosztuje? Że młoda para potrzebuje trochę gotówki na start, a nie długów? Ja zawsze daję tyle, na ile tylko mnie stać. Choćbym miała sobie potem odmawiać. Tak się buduje dobre wrażenie – wyjaśnia kobieta w liście, cytowanym przez Pikio.

Jak informował portal "Życie": RESORT ZDROWIA PODAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE O STREFACH Z OBOSTRZENIAMI. JEST NOWA DECYZJA, WIADOMO, KTÓRE POWIATY BĘDĄ ŻÓŁTE I CZERWONE

Przypomnij sobie: SENIORZY MOGĄ ZYSKAĆ SPORO DODATKOWYCH PIENIĘDZY, JEDNAK POD PEWNYMI WARUNKAMI! TO NAPRAWDĘ KORZYSTANE ROZWIĄZANIA DLA EMERYTÓW I RENCISTÓW

Portal "Życie" pisał również: CZY TO KONIEC Z TAKĄ FORMĄ 500 PLUS JAK DOTYCHCZAS? POJAWIŁ SIĘ INNY POMYSŁ, POLACY WOLĄ ZMIANĘ ZASAD W PRZYZNAWANIU ŚWIADCZENIA