Aaron Sawitsky i Denice McClure byli w środku swojej społecznej ceremonii na świeżym powietrzu, gdy piorun uderzył w zbliżającą się burzę. Nagły piorun przeleciał przez wodę z miejsca, w którym stali, i szybko nastąpił trzaskający huk zaraz po tym, jak pan młody zażartował: „Spójrzmy prawdzie w oczy, rok 2020 nie był najlepszym rokiem”.

Niezwykłe nagranie - Matka Natura też ma poczucie humoru

„Matka natura ma jedno kpiące poczucie humoru” - powiedział pan młody Aaron Sawitsky. Zdumiewający moment został udokumentowany w filmie opublikowanym na Instagramie Sawitsky'ego.

„Włącz dźwięk. Matka natura ma jedno kpiące poczucie humoru ”- napisał następnego dnia. „Na szczęście nikt nie został porażony prądem i złożyliśmy śluby, zanim zaczął się deszcz!”

Sawitsky nie był od razu dostępny, aby skomentować ten moment dalej, ponieważ on i jego nowa żona spędzali miesiąc miodowy w momencie publikacji. Jednak Sawitsky zdołał powiedzieć niezależnej stacji telewizyjnej WHDH , że przed wyjazdem na wakacje ze swoją ukochaną pomyślał, że „czas był całkiem epicki”. „I tak doskonale oddaje dotychczasowe doświadczenia z 2020 roku. Więc myślę, że jedyne, co możesz zrobić, to spojrzeć na to i powiedzieć: „Tak. Tak, to jest 2020 rok. I trochę śmiechu - dodał.

Pomimo przerwy Sawitsky i McClure byli w stanie dokończyć ceremonię, która została już przełożona o dwa miesiące ze względu na stan pandemii koronawirusa. Na weselu, które odbyło się 22 sierpnia, uczestniczyło trzydziestu sześciu gości i na szczęście nikt nie został ranny.

Czy Waszym zdaniem Matka Natura napomniała pana młodego za jego słowa?

O tym się mówi: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali

Zerknij: Andrzej "Piasek" Piaseczny opublikował ważny apel. Piosenkarz prosi o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna