Mehryar Ray Taban to bardzo ceniony za oceanem lekarz wykonujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, znany również z własnego programu telewizyjnego "The Doctors". W Polsce zrobiło się o nim głośno niecały tydzień temu za sprawą kąśliwej uwagi, jaką uczynił w kierunku aktorki Katarzyny Warnke.

Mehryar Ray Taban
Mehryar Ray Taban

Doktor Taban o polskiej aktorce

Wiadomość o amerykańskim chirurgu obiegła media w naszym kraju niespełna tydzień temu, kiedy postanowił on skomentować efekty rzekomych zabiegów plastycznych Katarzyny Warnke, którą uznał za perfekcyjny przykład źle wykonanej korekcji powiek.

Wpis amerykańskiego chirurga na temat Warnke (Instagram)
Wpis amerykańskiego chirurga na temat Warnke (Instagram)

"Oto czego NIE robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała agresywną plastykę powiek górnych z usunięciem prawdopodobnie zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). To ważne, aby chirurgia plastyczna oka dawała naturalny efekt. Udaj się do eksperta" - napisał Taban na swoim instagramowym profilu.

Warnke odniosła się do nieprzychylnych uwag lekarza

"Uważam, że to jest taka burza w szklance wody. Wiadomo, że mam 43 lata i samym piciem wody i uprawianiem jogi nie poprawię urody..." - skomentowała muza Patryka Vegi. Dodała też jednak, że nie widzi nic złego w korzystaniu z usług, które pozwalają zachować urodę i młodość; sama nie ma w planach dzielić się publicznie, jakim zabiegom z zakresu medycyny estetycznej się poddała. Nie zamierza jednak przejmować się krytyką.

W obronie Katarzyny stanął jej mąż, Piotr Stramowski - okazało się, że amerykański specjalista poddał aktorkę fałszywym osądom, bowiem nie była ona nigdy poddana zabiegowi korekcji powiek, a jej niekorzystny wygląd spowodowany był przechodzoną niedawno ciążą, z czym wiąże się m.in. zatrzymywanie wody w organizmie, co może prowadzić do opuchnięć twarzy.

Aktorka z mężem Piotrem Stramowskim
Aktorka z mężem Piotrem Stramowskim

Kolejna osoba obroniła aktorkę przed zarzutami

Do całej sytuacji odniósł się również Krzysztof Gójdź, będący twarzą medycyny estetycznej w Polsce. Od lat dba on o wygląd aktorki, a tej nieraz zdarzało się publicznie go zachwalać. Chirurg postanowił zdementować plotki, jakoby to on stał za nieudanym zabiegiem na powiekach Kasi - nie szczędząc jej przy tym komplementów.

Zobacz także:Znany aktor z czasów PRL-u złamał niejedno kobiece serce. To zaskakujące, w ilu był związkach

Może cię zainteresować: Matka Weroniki Rosati została nagrodzona wyjątkową statuetką. To poważny powód do dumy w całej rodzinie

Jak informował portal Życie: Tadeusz Rydzyk wciąż broni się przed wyrokiem. Powiązania prokuratury z "imperium Rydzyka"